Bu John Wick Franchise Sırlarıyla İz Bırakın


“Oldu MükemmelHaberlere filmin yapımıyla ilgili basın toplantısı sırasında dördünün de “vizyoner” yönetmenini övdü. John Wick filmler, Çad Stahelskive umut verici “akılsız ama güzel” eylem.

Ve şimdi 58 yaşındaki yıldızın birinciliğe kaydolduğunu düşünün. John Wick Emekliliğinden dönen yaslı dul kadının, onu döven, 69 model Mustang’ini çalan ve merhum karısının ayarladığı köpeği öldüren iyi bağlantıları olan haydutlardan intikam almak için ne kadar çok şey yaptığı hakkında hiçbir fikri olmadan, yaklaşık on yıl önce bir film. o gittikten sonra teslim edildi…

Affedersiniz, bir dakikaya ihtiyacımız var.

Tamam, tamam, o karakterin ne kadar yankı uyandıracağı, yani. Ve dokuz yıl sonra sinemalarda dördüncü filmle karşınızdayız, beşinci için bir fikir Olumsuz masanın dışında ve Reeves dahil olmak üzere birkaç ana oyuncu, yakında çıkacak olan yan film için hazırlanıyor. Balerinoynadığı anne De Armas.

Ancak High Table’da bir koltuk çekmeden önce, kendinizi yeniden John Wick hit serinin yapımıyla ilgili şu sırlara sahip evren:


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369080/these-lessigreaterjohn-wicklessigreater-franchise-secrets-are-quite-continental?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir