Bu Hollywood Çifti Gerçek Aşk Teknesine Ev Sahipliği Yapacak


Rebecca Romijn ve Jerry O’Connell üzerinde gezintiye çıkıyorlar aşk teknesi.

CBS 28 Haziran’da gerçek hayattaki çiftin yeni realite şovuna ev sahipliği yapacağını duyurdu Gerçek Aşk Teknesi70’lerin sitcom’undan ilham alan bir yarışma dizisi.

Jerry ve Rebecca ortak bir açıklamada, “Yıllarca senaryosuz televizyonu tükettikten, tartıştıktan ve inceledikten sonra, bir grup bekarın bir Princess Cruise gemisinde aşkı aradığı bir gerçeklik dizisine ev sahipliği yapmak bir rüyanın gerçekleşmesi gibi görünüyordu.” Dedi. “Gemide olduğunu duyduğumuzda Gerçek Aşk Teknesibu rüyanın ikonik bir tema şarkısı var: ‘herkes için bir şey vaat ediyoruz’.”

Peki izleyiciler diziden ne bekleyebilir? Akdeniz’e yelken açan bir yolcu gemisinde geçen bir flört programı.

Bekarların nasıl eşleştirildiğine gelince, CBS alay etti, “Sevilen orijinal senaryo dizisinde olduğu gibi, ‘kaptan’ ve ‘seyir direktörü’ dahil vazgeçilmez ekip üyeleri, romantizmin ve bazen çalkantılı suların çöpçatanlık ve navigasyonunda önemli roller oynayacak. ilerde.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336077/the-real-love-boat-taps-real-life-couple-rebecca-romijn-and-jerry-o-connell-to-host?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir