Bu Hediye Kartları Harika Son Dakika Sevgililer Günü Hediyeleridir


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize ne alacağınızdan emin değil misiniz? Tatil gönderimi için son tarihler gelip geçti ve programınıza sığdırdığınız zamana kadar şahsen alışveriş yapmak için çok geç olabilir. Buna rağmen paniğe gerek yok çünkü hediye kartları mükemmel bir son dakika hediyesidir. Birinin ne isteyeceğinden veya ne beden giyeceğinden emin değilseniz, hediye kartları da akıllıca bir seçimdir. Çok alışveriş yapan birine hediye almak istiyorsanız, onlarda zaten ona alacağınız bir ürün olabilir.

Hediye kartları, insanların sandığından çok daha düşünceli bir hediyedir. Arkadaşlarınıza ve ailenize en çok ihtiyaç duydukları öğeleri seçme seçeneği sunmak düşünceli ve cömert bir davranıştır. İşte bazı harika seçenekler SKIMS, Uzak Seyahat, Mejuri, Bizim yer, REIve favori mağazalarımızdan daha fazlası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364782/if-you-don't-have-time-for-valentine-s-day-shopping-these-gift-cards-are-great-last-minute-presents?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir