Bu Hazine Haritası, Goonies’in O Zaman ve Şimdiki Oyuncu Kadrosuna Yol Açıyor


Parmaklarını şıklatıp Dünya nüfusunun yarısını ortadan kaldırmadan onlarca yıl önce, aktörün oğlu James Brolin Mikey’nin soğukkanlı ve çileden çıkmış ama aynı zamanda korumacı ve iyi kalpli ağabeyi Brandon Walsh’ı (evet, Brandon Walsh) oynayarak kendi başına başladı ve One-Eyed Willie’nin kayıp hazinesini bulma kararlılığı aksiyonu harekete geçirdi.

Brolin birkaç (düzine) film çekmeye devam etti. Felaketle Flört Etmek, Mimik, Yaşlı Adamlara Yer Yok (En İyi Film Oscar’ını kazanan ve kariyerini yeniden canlandıran), Amerikan mafyası, W., Süt (Harvey Milk’in katili Dan White rolündeki performansıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ına aday gösterildi), Jonah Hex, gerçek cesaret, Sicario ve tabi ki, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Ve oyunsonu, CGI’da mega kötü adam Thanos olarak gizlendi. Üstelik şu dizide rol aldı: Kumdan tepe Amazon Prime Video’nun bilimkurgu western filminin yeniden yapımı ve başrolü Dış Menzil.

İlk evliliğinden iki çocuğu var Alice Adairdaha sonra evlendi Diane Lane 2004’ten 2013’e kadar. Brolin ve karısı Kathryn Boyd2016 yılında evlendiği 2 kızı var, Westlyn Saltanatı Ve Şapel Grace.

Hakkında konuşmak Goonilerilk işi, Açık Conan 2012’de Brolin, “Bu, her neslin yaptığı şeylerden sadece biri – şimdi 7 yaşındaki çocuklarım ‘aman tanrım’ Tanrı‘, Tembellik’ ve ben ‘Ben Tembellik değilim! Ben ağabeydim, anlıyorum, şimdi huysuzum, sakal filan.'”

Zor, ama bir doz kendini aşağılayan mizah da her zaman modadır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1164650/this-treasure-map-leads-straight-to-the-cast-of-lessigreaterthe-goonieslessigreater-then-and-now?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir