Bu Gururlu Bluz Yaz Gardırobunuz İçin Mükemmel – Hollywood Life


bluz
İmaj Kredisi: Victoria Chudinova/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Neden eski bir tişörtün ve dağınık saçlarınla ​​ayak işlerini yapmak için dışarı çıksan, tanıdığın birine ya da daha kötüsü eski sevgiline rastlarsın? Rahat olmak istiyorsun. Anlıyoruz, ama neden rahatlık için stilden ödün verelim. Neden ikisi de olmasın? bu Romanstii Günlük V Yaka Bluz yakında bu yaz favoriniz olacak. Şık görünümü ve rahat hissi, sizi şehirde koşuşturmayla geçen bir günden arkadaşlarınızla eğlence dolu bir geceye kolayca götürebilir. Bu yaz her ne veya kimle karşılaşırsanız karşılaşın buna hazır olun.

Romanstii Günlük V Yaka Bluz – Amazon’dan satın alın

Şüphesiz, bu en çok satan V Yaka Bluz gardırobunuzun vazgeçilmez parçası olacak. Bir poli-rayon karışımı ve biraz elastan ile yapılan bu tişört, doğru miktarda streç ile hafif, havadar bir yapıya sahiptir. Uzun kollu bir versiyonda gelirken, kısa kollu, önümüzdeki sıcak yaz havaları için mükemmeldir. Bu bluz kırk altı renk ve desende gelir, böylece sizin için doğru olanı bulacaksınız. İlk kez giydiğinizde, birkaç tane daha almak isteyeceksiniz.

Açık mavi v yaka giyen kız

Bir tişört hissini seviyorsanız, ancak arada sırada giyinmeyi seviyorsanız, Romanstii Günlük V Yaka Bluz gardırobunuzda tam olarak ihtiyacınız olan şey. Bir tişört kadar yumuşak olmasına rağmen, v yakalı ve kabarık kollu, ona ekstra bir incelik seviyesi verir.

Bu yaz sizi nereye götürürse, stil sahibi olduğunuzdan emin olun. Eşleştir Romanstii Günlük V Yaka bluz ayak işlerini yaparken rahat bir görünüm için birkaç şort veya tozluk ile ya da arkadaşlarınla ​​dışarıda bir gece geçirmek için kot pantolon ve en sevdiğin topuklu ayakkabılarını giy. Artık çeşitli renk ve boyutlarda Amazon’da mevcut.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/flattering-blouse-summer-wardrobe-4731666/

Yorum yapın