Bu Gilmore Girls Oyuncuları Yeni Şovda Yeniden Bir Araya Geliyor


1. Şovun, televizyonun en sevilen ayarlarından biri haline gelen kurgusal Stars Hollow’dan ilham alındı. Amy Sherman-PalladinoTanıştığı insanlardan, tanık olduğu geleneklerden ve kaldığı handan büyülenerek, dizinin konseptiyle küçük kasabadan ayrıldı – pilotun bazı diyalogları da dahil.

Sherman-Palladino, “İnsanlara bu peri kasabasında yürürken hissettiklerimi bu kadar hissettirebilirsem, bunun harika olacağını düşündüm” dedi. Çöl Haberleri.

2. Alexis Bledel özgeçmişinde yalnızca kredisiz oyunculuk rolü vardı ve Rory için seçmelere katılmaya karar verdiğinde New York Üniversitesi’nde öğrenciydi.

Bledel, “Çok hastaydım, NYU’da bir öğrenciydim ve beni tekrar seçmelere çağırdılar” dedi. Seth Meyers ile Geç Gece. “Sanırım altı kez falan gittim. İşin garibi, hiç de tecrübeli bir oyuncu değildim. Süreci bilmiyordum. Biraz sabırsızlandım. Biraz tavrım vardı ve patronumuz bundan gerçekten hoşlandı. “İşte bizim kızımız!” ‘Beni tekrar geri getirecek misiniz?’ ve o, ‘Bunu beğendim, bu mükemmel’ gibiydi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372597/all-the-details-on-chad-michael-murray-and-scott-patterson's-lessigreatergilmore-girlslessigreater-reunion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir