Bu Galentine Günü’nde En Yakın Arkadaşlarınızla İzleyeceğiniz Filmler


Gül kırmızı, menekşe mavidir. arifesinde Sevgililer Günüekibinize sevgi gösterdiğinizden emin olun.

Ne olarak başladı Parklar ve Rekreasyon 13 Şubat’ta yıllık kahvaltı için bir araya gelen bir grup kadınla ilgili biraz bilgi, kız arkadaşların kırılmaz bağlarını onurlandırmak için gerçek hayattan bir gelenek olan Galentine Günü’ne dönüştü. Gibi Amy Poehler‘den Leslie Knope, NBC komedisinin bölümünde şöyle açıklıyor: “Bayanlar, hanımları kutluyor. Endişenin olmadığı Lilith Fuarı gibi.”

Ve tipik olarak çiftlere yönelik olan Sevgililer Günü’nün aksine, tatilin tadını hem bekarlar hem de benzer bir ilişki içinde olanlar çıkarabilir.

Dizinin ortak yaratıcısı, 2019’daki Galentine Günü’nün başlangıç ​​hikayesini detaylandırırken Michael Schur yıllık geleneğin Sevgililer Günü’nün “romantik yönünü ortadan kaldırmak” için hayal edildiğini söyledi çünkü bu, romantizm içinde olmayan insanları dışlıyor.

Schur, “Fikir, şovun her zaman kadın arkadaşlığı hakkında bir şov olarak sunulduğu için ortaya çıktı.” LAist’e 2019’da söyledidaha önce “arkadaşlıkları, özellikle kadın arkadaşlıkları kutladığımız bir kenara koyun” daha önce resmi bir gün olmadığını da sözlerine ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362562/a-guide-to-all-the-movies-you-should-be-streaming-with-your-bffs-this-galentine-s-day?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir