Bu Fırsatı Satın Alın – Hollywood Life


masa altı bisikleti
İmaj Kredisi: Somkiat/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Birçoğumuz bir süredir evden çalışıyoruz ve covid’den bu yana fitness rutininizin azaldığını ve tekrar yola çıkamadığınızı düşünüyorsanız, şanslısınız çünkü YOSUDA ​​Masa Altı Bisiklet Pedallı Egzersiz Aleti şu anda Amazon Prime Day’de %21 indirimli. Bisiklet 171,99$’a satılıyor ve şimdi sadece 135,99$’a tamamen sizin olabilir ve size 36$ tasarruf sağlar. Sabit bisiklet pedalı, çalışırken egzersiz yapabilmeniz için masanızın altına sığar.

YOSUDA ​​Masa Altı Bisiklet Pedallı Egzersiz Aletini buradan 135,99 $ karşılığında alın.

Pedallının en iyi yanı, kollarınız veya bacaklarınız için kullanabilmeniz ve çok fazla yer kaplamaması ve bu nedenle saklanması kolay olmasıdır. Pedallar süper sessizdir, bu nedenle pedal çevirirken kendinizi veya başkalarını rahatsız etmezsiniz ve akıl almaz, bu nedenle çalışırken egzersiz yaptığınızı bile fark etmezsiniz.

egzersiz bisikleti

Bisiklet düşük darbe etkisine sahiptir, bu nedenle kaslarınızı veya eklemlerinizi zorlamaz ve gün boyu içeride sıkışıp kaldığınızda sizi vücudunuzu hareket ettirmeye zorlar. Sekiz ayarlanabilir gerilim seviyesi ile donatılmıştır. Akıllı bir ekran, 22 pound ağırlık ve dört kaymaz lastik ped ile birlikte gelir. Monitör süreyi, mesafeyi, hızı ve yakılan kalorileri takip eder, ayrıca onu taşımanızı ve saklamanızı kolaylaştıran bir tutamağa sahiptir.

İster masanızda çalışırken, ister kanepede otururken veya evin herhangi bir yerinde egzersiz yapmak istiyorsanız, bu sabit bisiklet pedalı, fitness hedeflerinizi tekrar yoluna koymanın mükemmel bir yoludur ve yapmazsanız hızlı hareket etmeniz gerekir. bu muhteşem fırsatı kaçırmak istemiyorum!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-under-the-desk-bike-4249501/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir