Bu En Çok Satan 7 $ Kapatıcı, 96.500’den Fazla 5 Yıldızlı Amazon İncelemesine Sahiptir


hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Maybelline Instant Age Geri Sarma Silgi Kapatıcıişte 96.500’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesinden bazıları.

Maybelline Instant Age Geri Sarma Silgisi Kapatıcı İncelemeleri

Bir alışverişçi, “Kutsal kase kapatıcı!!!! MERHABA hayatım boyunca neredeydin? Bu eczane ürününde bu kadar uzun süre nasıl uyudum?! Her yerde parlayan yorumlar alıyor ve şimdi nedenini biliyorum. Kapatıcı kullanmaya yaklaşık 6 yaşında başladım. /7 yıl önce ve tüm bu yıllar boyunca asla ten rengime uyan veya kırışmayan ve berbat görünmeyen bir şey bulmadım – veya her ikisi de. En üst düzeyden organik en alt düzeye kadar hiçbir zaman bulamadım. Bu basit ürünü girin ve görev bitti. Formülasyon hafif ve kırışma olmadan bile bende zar zor fark ediliyor.”

Bir diğeri ise, “Ürünü o kadar çok beğendim ki üçüncü ürünümdeyim. Bunu yüzümün her yerine karıştırmam gereken yerlerde ve göz altlarında kullanıyorum. Asla kek yapmıyor. Işık, cildim için mükemmel bir karışım. Üzerimde bir şey olduğunu söyleyemem. Bunun beni daha genç gösterdiğini hissediyorum.”

Bir başkası, “Göz altı halkalarım için sayısız kapatıcı denedim – çoğu bu arada bunun fiyatının üç katına mal oldu. Bunu bir hevesle deneyeceğimi düşündüm çünkü incelemeler çok güzeldi ve öyleydi.” ucuz. Resmi olarak yeni favori kapatıcım oldu. Cakey değil, kolayca karışıyor, kırışmıyor ve gün boyu kalıcı.”

Bir Amazon müşterisi, “Bu ucuz koyu halka kapatıcı, şimdiye kadar bulduğum en iyisi. Çok kolay devam ediyor ve cildimde saatlerce kalıyor. Parmağımın hafif bir dokunuşuyla kolayca karışıyor. Gerçekten yüzümü gizliyor. koyu halkalar! Bunu denediğim için çok şanslı hissediyorum. Benim için doğru rengi sipariş ettiğim için şanslıyım. 72 yaşındayım ve neredeyse bunun gibi ürünlerden vazgeçiyordum. Asla geç değildir.”

Kapatıcının bir hayranı, “Bunun aptalca pahalı fırça ile pahalı kapatıcımı geçemeyeceğini düşündüm. Ama Maybelline daha iyi bir iş çıkardı, kurumadan ve 60+ yıllık şaşı hatlarımda yerleşmeden. Ve bu pahalı şeyleri uygulamak en az 5 dakikaya karşılık bir dakikamı aldı. Harika görünüyor ve şimdi neden hep tükendiğini anlıyorum! Satın al!”

Birisi çıldırdı, “Bu ürünü kesinlikle sevdim, cildimle kusursuz bir şekilde karışıyor!”

“Göz altı torbalarını ve koyu halkaları tamamen yok ediyor. Bütün gün kalıyor. Küçük olmasına rağmen aylarca sürüyor. Sıcak zeytin ve karamel tonlarını aldım. Daha şık bir durum için altın rengini alırdım. Bu 3’ü harika orta kahverengi tenli kızlar,” bir müşteri bir incelemede paylaştı.

“Bir erkek olarak ilk defa kapatıcı/makyaj deniyorum. Hayatımda biriyle çıkmak istediğim bir noktadayım ama uykusuzluktan dolayı 10 yıldır ölü gibiyim.
Bu şey hayat değiştiriyor! Bir Amazon müşterisi, kelimenin tam anlamıyla daha genç görünmek için başka hiçbir şeye ihtiyacım olmadığını ve başvurunun 30 saniye kadar sürdüğünü söyledi.

Bir güzellik tutkunu, “Ben Fenty kullanıyorum ama bu marka yarı fiyatına ve Fenty kadar iyi kapatıcılık sağlıyor ki bu da oldukça pahalı. İlk başta 2 tane sipariş verdim ve tatile çıktığım için mutluyum. Neden alayım diye düşündüm” dedi. çünkü dışarıda ya da plajlarda olacağım için pahalı şeyler. Vay canına şaşırdım ve mutlu bir şekilde şaşırdım!”

Kapatıcıyı uzun süredir kullanan bir kullanıcı, “Bu ürünü yıllarca gözlerimin altında kullandım ve sünger aplikatörü kullandıktan sonra ıslak bir fırça kullanarak karıştırmak için çok daha iyi karıştığını ve kapattığını buldum. Cakey birikimini ortadan kaldırıyor ve çöküyor. Ayrıca yakın zamanda alt dudağım ve çenemdeki büyük bir köpek ısırığı izini düzeltmek için estetik ameliyat oldum ve yara iyileşirken bunu gizlemek için kullandım… Çok iyi kaplıyor ve zar zor fark ediliyor.”

Bir başkası, “Bu ürün tüm incelemelerin hakkını veriyor! Göz çevremde koyu halkalar var. O kadar çok yoruldum ki diye soruyorlar. Sonsuz kapatıcılar denedim, fondöten hileleri kullandım, hatta kırmızı ruj trendi bile. Göz altı Her şey her zaman topaklanmış ya da halkaları daha da vurgulayan bir görünümle sonuçlandı. Bu rengi çok açık tenli olduğum için aldım. Harika uyuyor ve çok pürüzsüz ve ipeksi bir şekilde uygulanıyor. Ürün hiç olmamış gibi hissetmedi. yüzüme ek katmanlar ekledi.”

Daha fazla güzellik ürünü arıyorsanız, bir fiyatından daha ucuza iki BareMinerals Renkli Nemlendirici alabilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332047/maybelline-age-rewind-concealer-review?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir