Bu Emily in Paris Sevgililer Günü Hediye Rehberi, Très Chic


Biz bağımsız olarak seçilmiş Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Emily Cooper’ın dünyası olan komedi-drama kasırgasında aşk her zaman havadadır. 14 Şubat yaklaşırken, bize hediye vermek için ilham vermesi için seriye dönüyoruz. Emily Paris’te aşık olan hayran. Mükemmeli mi arıyorsunuz en iyi arkadaşınız için seriden ilham alan bir hediye ya da sevdiklerinize biraz vermek istiyorum Emily Paris’te-esque takıhediye rehberimiz sizi en şık makyaj malzemeleri, aksesuarlar ve daha fazlasıyla donattı.

Hepsi için aşağı kaydırın Emily Paris’te-sevdiğiniz kişinin minnettar hissetmesini sağlayacak ilham verici hediye fikirleri dediler ui Senin sevgilin olmaya.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364324/this-lessigreateremily-in-parislessigreater-valentine-s-day-gift-guide-will-have-your-loved-one-feeling-lessigreatertres-chiclessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir