Bu Destansı Fırsatı Alın – Hollywood Life


sabit bisiklet
Resim Kredisi: Amazon

Bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmeti şu adresteki bir bağlantı aracılığıyla satın alırsanız: web sitemiz, bir ortaklık komisyonu alabiliriz. Ortaklık politikamız için tıklayın burada.

Kara Cuma gerçekten fitness fanatikleri için – özellikle evde sabit bir bisiklete binlerce harcamak istemeyenler için – teslim ediyor. Bu Marcy Manyetik Yaslanmış Bisiklet (ayarlanabilir direnç ve NS-716R taşıma tekerlekleri ile) Kara Cuma sürerken yalnızca 189,23 ABD Doları (başlangıçta 369,99 ABD Doları)!

Marcy Magnetic Yaslanmış Bisikleti 189,23 $’a buradan alın.

Sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak için bankanızı kırmayın. Bu Marcy sabit bisiklet, birinci sınıf bir bisikletin sahip olduğu tüm avantajlara sahiptir – daha ucuza. Özellikle COVID-19 salgını sırasında evdeyken kardiyo ihtiyaçlarınıza cevap olduğundan bahsetmiyorum bile. Marcy Magnetic Yaslanmış Bisiklet, bir dizi uyumlu özellik sunar:

Bisiklet

Tamamen ayarlanabilir ve seyahat dostu: Bu yaslanmış bisiklet, çok çeşitli bireysel kullanıcılara uyabilen tamamen ayarlanabilir bir koltuğa sahiptir. İç dikiş uzunluğu (selenin kenarından pedala kadar) yaklaşık 28” – 34”’dür. Yakındaki koltuk topuzunu kullanarak koltuğu kolayca ayarlayabilirsiniz. Koltuk ve sırt yastıkları, sağlam ancak yumuşak ve rahat olan yüksek yoğunluklu köpüğe sahiptir. Koltuğun yanında yaslanmış kulplar da var. Ek olarak, Bisikleti kaldırmadan hareket ettirmenizi sağlayan tekerlekleri sayesinde taşıması çok kolaydır. Marcy’nin taşıma ipucu: “Üniteyi taşıma tekerlekleri üzerine eğerek ve gerektiğinde çekerek / iterek yaslanmış bisikletinizi kolayca hareket ettirin.” Ayrıca, mola sürelerinizi en aza indirirken susuz kalmamanız için bir bardak tutacağı vardır!

Yumuşak gidonlar ve pürüzsüz pedallar: Rahat bir sürüş için köpük kaplı gidonlarla birlikte gelir. Köpük kaplı gidonlar ayrıca en yoğun antrenmanlarınız için denge sağlar. Ek olarak, gidon kaplaması, ellerde su toplaması ve diğer bisiklet yaralarını önlemeye yardımcı olur. Dayanıklı pedallar, kolay hareket ve maksimum sonuçlar için pürüzsüz bir his verir.

Dijital izleme paneli: Marcy Yaslanmış Bisiklet, yalnızca bir düğmeye hızlı bir dokunuşla hızınızı, kat ettiğiniz mesafeyi, süreyi, kat edilen toplam mesafeyi ve yakılan kalorileri takip eden birinci sınıf, kullanıcı dostu bir LCD bilgisayar ekranı ile donatılmıştır. .

8 önceden ayarlanmış gerginlik düğmesi: Sekiz farklı manyetik direnç seviyesiyle, yeni başlayanlardan kardiyo severlere ve arada kalanlara kadar herkes için bir şeyler var. Manyetik tekerlek, antrenmanınızın seviyesini değiştirmenize izin veren 8 önceden ayarlanmış bir gerginlik ayarlama düğmesi tarafından desteklenir. (Temel olarak, direnç düğmesini basitçe çevirerek direnci artırabilir veya azaltabilirsiniz.) İster düşük etkili, düşük kardiyo egzersizi, ister yüksek yoğunluklu kardiyo egzersizi yapmayı planlıyor olun, dayanıklılık seviyenize uygun bir ön ayar vardır.

Sağlığınıza öncelik verin ve bu ev sabit bisikletle bacak kaslarınızı hareket ettirin. Hayatınızdaki fitness fanatiği veya fitness yolculuğuna yeni başlayan arkadaşınız için mükemmel bir hediye!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-exercise-bike-deal-4227838/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir