Bu Daha Önce Hiç Görülmemiş Ofis Anı Michael Scott’ın Zirvesidir


Biz kesinlikle Bu Chili’de bu gece tanrıyı hisset, çünkü Peacock hepsini düşürdü OfisBeşinci sezon Süper Hayran Bölümleri.

Daha da iyisi, kutlamak için, E! Haberler size daha önce hiç görülmemiş özel bir klip getiriyor şu anda.

Aşağıdaki video, Michael Scott’ın (Steve Carell) Dunder Mifflin’in bütçesinde kalan fazla parayı keşfeder ve daha sonra bunu yedek bir fotokopi makinesine mi yoksa yeni sandalyelere mi harcayacağına karar vermek zorunda kalır. En azından, oldu Michael, fazlalığın küçük bir yüzdesine eşit bir ikramiyeyi cebine koyabileceğini öğrenmeden önceki dava.

Ve tam olarak bunu yaptı. Ancak bu yeni sahne, Michael’ın parayı elinde tutmak için son kararını vermeden önce gelir. Yine de ikramiyenin farkındadır ve ofisi iyileştirmek için fonları harcamaktan kurtulmanın yolunu denemeye ve konuşmaya devam eder. Nasıl? Açıkça o olan küçük bir çocuk hakkında bir hikaye paylaşarak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336295/this-never-before-seen-the-office-moment-is-michael-scott-at-his-best?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir