Bu Cilt Bakımı Trendi Çin’de Başladı – Ve Lizzo Onaylandı – Hollywood Life


lizzo
İmaj Kredisi: Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Başarılı bir cilt bakımı rutininin anahtarı, iş için doğru araçlara sahip olmaktır. Bu temel cilt bakım aracı Çin menşeili olup, yaşlanmayı geciktirici etkileriyle bilinir. Sağlıklı ve genç bir ışıltı elde etmek için yüzyıllardır kullanılmasına rağmen, şimdilerde hak ettiği ana akım dikkati çekiyor. Lizzo gibi ünlüler bile doyamıyor.

Cilt bakım araçları koleksiyonu.

Gece veya sabah cilt bakımı adımı olarak kullanıldığında, bu rahatlatıcı gua sha rulo kan dolaşımını iyileştirerek ve kırışıklıkları azaltarak sağlıklı bir ışıltıyı teşvik etmeye yardımcı olur. Ekstra soğutma ve rahatlama için yeşim silindiri buzdolabına bile koyabilirsiniz. Bu ultra-soğutucu yüz aracını her sabah cilt bakımı rutininizde kullanarak göz şişkinliğini azaltabilir ve lenfatik drenajı destekleyebilir.

bu Sdara yeşim rulo cildi soğutmak, aydınlatmak ve sıkılaştırmak için tercih edilen bir üründür. Hızlı bir şekilde daha ince ve daha şekilli bir görünüme kavuşacaksınız. Aleti cildinizin üzerinde birkaç kez döndürün ve etkili sonuçları görmeye başlayacaksınız. Sadece bir serum uygulayın ve gitmeye hazırsınız!

Bu paket Yüze serum uygulanmasına yardımcı olmak için bir gua sha taşı ile birlikte gelir, böylece pahalı yüz bakımlarından tasarruf edebilirsiniz. Sadece taşı cildinize yaslayın ve eşit bir uygulama için hafif bir baskı uygulayın. Bu yüz temizleme özelliği, pürüzsüz ve gıcırdamayan yuvarlanma sağlar. Yüz için yoga gibi.

Cildinize sakinleştirici ve yatıştırıcı bir deneyim yaşatın. Amazon’da yaklaşık 12 $ karşılığında, evinizden spa benzeri bir yüz bakımının keyfini çıkarabilirsiniz. Bunu kaçırmak istemeyeceksin inanılmaz anlaşma


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/lizzo-approved-skincare-4826356/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir