Bu Çevre Dostu Deterjan Kağıtlarının 25.200+ 5 Yıldızlı Yorumu Var


sizden önce ek bilgiye ihtiyacınız var Dükkan? İşte Amazon alışverişçilerinden bazı övgü dolu yorumlar.

Earth Breeze Çamaşır Deterjanı Yaprakları Yorumlar

Bir müşteri, “Bir daha ağır bir sürahi çamaşır deterjanı alacağımdan şüpheliyim! Kullanımı o kadar kolay ki hiçbir şey çöplükte bitmiyor. Keşke bunları daha önce bulsaydım! Çöplükte artık zehirli plastik yok! Ben Bu konuda gerçekten iyi hissediyorum! Daha mutlu olamazdım! Çamaşırlar süper temiz ve mis gibi kokuyor!”

Bir başkası, “Bu çarşafları kullanmak hiç akıllıca değil! Bu ürünü kullanmak piyasadaki en kolay temizleyici. Dökülmez, sıçratılmaz veya bulaşmaz. Düşürürseniz, kağıt havlu çarşafı almak gibi olur. Asla artık kalmaz” dedi. Bu da yeterli değilse, çamaşırlarınızı şimdiye kadar denediğim her şeyden daha iyi temizler.Herhangi bir leke çıkarıcı ilave etmeden lekeleri ve topraktaki kirleri çıkarır.Paradan, gezegenden, temizlikten ve sahip olmaktan tasarruf sağlar. plastik sürahileri geri dönüştürmek için.”

Bir Amazon müşterisi şu yorumu yaptı: “Bunların en iyi yanı, temizleme gücünün yanı sıra çamaşırhanenizde ne kadar az yer kapladıkları. .Çamaşır alanı çok küçük ve büyük kaplarda sıvı deterjan depolamak zorunda kalmayarak çok daha fazla yer kazandım.Temizleme gücüne hayran kaldım ve ardından çamaşırlarım çamaşır makinesiyle olduğu kadar temiz çıktı. Bu üründen önce kullandığım sıvı deterjan.Bu ürün gerçek bir ilerleme ve çamaşır deterjanı sektöründe!”

Bir müşteri fışkırarak, “Bu ürünü SEVİYORUM çünkü deterjanla dolu bir sürahiden farklı olarak hafif. Çarşafların kullanımı o kadar kolay ki, bir tanesini çamaşır makinenizin deterjan bölümüne koyun ve ne kadar iyi olduğuna şaşıracaksınız. çalışıyor!! Artı, artık rafımda diğer ürünler için daha fazla yerim var!! Sürahiler ağır ve çok yer kaplıyor. Bu ürün paketi ince, 30 deterjan yaprağı var ve bir parmaktan daha az yer kaplıyor!! “

Birisi, “Nihayet! Çamaşırhaneye yardımcı olmak için gerçek bir yardımcı! Bu ürün neredeydi? Bu, dilimlenmiş ekmekten bu yana en harika şey. Çamaşırlarla birlikte taşınacak ağır plastik sürahiler yok! Küçük yaprak çamaşır sabunu, bir tanesini atmanız yeterli. giysilerle ve bitti. İkinci paketimdeyim ve bu ürünü çok seviyorum. Satın almak için bulduğum en iyi yer çevrimiçi ve değeri inanılmaz! Earth Breeze’den çok memnun ve çok mutluyum!”

Daha çevre dostu buluntular arıyorsanız, israfı önlemenize yardımcı olacak bu 20 ev ve güzellik ürününe göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363054/these-plastic-free-eco-friendly-laundry-detergent-sheets-have-25200+-5-star-amazon-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir