Bu Bluetooth Cihazını Satın Alın – Hollywood Life


kablosuz hoparlör
İmaj Kredisi: kohanova1991/Adobe Stock

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Bu yaz ruh halinizi anında aydınlatacak mükemmel aksesuarı bulduk ve Amazon Prime Day için indirimde. bu DOSS SoundBox Dokunmatik Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör en sevdiğiniz şarkıların hepsini her zaman, her yerde dinlemenin harika bir yolu, ayrıca en iyi yanı şu anda sadece 27,99$’a satılıyor, bu da 34,99$’a satıldığı düşünülürse çalmak anlamına geliyor. Hoparlör tamamen kablosuzdur ve siyah, mavi, pembe, kırmızı ve beyaz olmak üzere dört farklı muhteşem renkte gelir ve cihaz için 72.900’den fazla olumlu yorum olduğu için müşteriler buna bayılır.

DOSS SoundBox Touch Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlörü 27,99 $ karşılığında buradan alın.

Hoparlörü hareket halindeyken yanınıza alabilir veya istediğiniz zaman ses çıkarmak için odadan odaya taşıyabilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır ve üstün ses düzeyine sahiptir – ne kadar yüksek ses çıkardığına şaşıracaksınız. Tek bir düğmeye dokunarak şarkıları, ses seviyesini değiştirebilir ve Bluetooth’a bağlanabilirsiniz. Ana düğme dokunmaya duyarlıdır ve tek yapmanız gereken parmak ucunuzu düğmenin üzerine yerleştirmek ve hazırsınız.

bluetooth hoparlör

Tüm Bluetooth cihazlarıyla uyumludur ve en son kullandığınız cihazı hatırlar, böylece her seferinde cihazınızı bağlama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. 12W tam gövdeli bir stereoya ve %50 ses seviyesinde 20 saate kadar çalma süresine sahip dahili şarj edilebilir pile sahiptir. Ayrıca, birlikte verilen USB kablosuyla hoparlörü yalnızca üç-dört saat içinde tamamen şarj edebilirsiniz. Cidden bu fırsatı kaçırmak istemezsiniz ve hızlı hareket etseniz iyi olur!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-wireless-speaker-deal-bluetooth-4209601/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir