Bu Biziz Yaratıcısı Final Anını Sopranos ile Kıyaslıyor


Tony Soprano için son bir uyum!

Pearson ailesiyle altı sezon geçirdikten sonra, Bu biziz 24 Mayıs’ta sona erdi. NBC drama dizisi için düzenlediği basın toplantısında yaratıcı Dan Fogelman finalin belirli bir bölümünü rezil sonla karşılaştırdı sopranolar– Tony Soprano’nun ailesiyle birlikte bir lokantada oturduğu yerde, olası bir tetikçi restorana girdiğinde sahne kararmış durumda.

Fogelman sevgi dolu aile dramını HBO mafyası vuruşuyla karşılaştırdığında kafamızdaki karışıklığı anlayabilirsiniz. Bununla birlikte, yaratıcı, “Randall’ın önündeki siyasi yolculuğunun” açık uçlu bükülme ile karşılaştırılabilir olabileceğini söyledi. sopranolar Dizi finali.

İçinde Bu biziz‘ dizi finali, Randall (Sterling K. BrownŞimdi senatör olan ), Demokratik Ulusal Komite’nin talebi üzerine Iowa’ya gitmeye karar verir. Fogelman, Randall’ın siyasi kariyerini çevreleyen bilinmeyenin “muhtemelen gösteride geldiğimiz en yakın şey olduğunu açıkladı. sopranolar bölümün sonunda siyah olacak.”

“Onunla ne olduğunu düşündüğün konusunda kendi maceranı seçmen gerekiyor,” diye devam etti. “Bence Randall’ın ardından ne olacağına seyirci karar verecek.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332199/this-is-us-creator-dan-fogelman-compares-this-finale-moment-to-the-sopranos-ending?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir