‘Bu Biziz’ Nasıl Bitti? Tam Seri Final Özeti – Hollywood Life


Bu biziz


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

final bölümü Bu biziz Jack ve Rebecca’nın sabah uyanmasıyla başlar. Gözünün hemen üstünde daha önce hiç fark etmediği bir yara izini işaret ediyor. Rebecca, o salıncaktayken babasının saatinin gözünün içine baktığını açıklıyor.

O salıncak ve babasıyla oyun alanına gitmeyi sevdiği için yara izini umursamadı. Yıllar boyunca, Pearson’lar tıpkı Rebecca’nın yıllar önce yaptığı gibi çocuklarıyla birlikte salıncaktan zevk aldılar.

Mandy Moore
Mandy Moore, Milo Ventimiglia ile ‘This Is Us’ filminde. (NBC)

Yağmurlu bir günde, Pearson’lar birlikte evde film izlerler. Kate görüntülerden etkileniyor, Randall ve Kevin ise rahatsız olmuyor. Kevin üst kata çıktığında, Rebecca onunla konuşmaya gider. Bir fitness testi sırasında herhangi bir barfiks çekemediğinden şikayet ettikten sonra, Rebecca Kevin’e her şeyin onun için her zaman kolay olmayacağını söyler.

Rebecca, “Sanırım olabileceğinizi bildiğim kişi olmak için oldukça sıkı çalışmanız gerekecek ve onlar için biraz daha fazla çalışmanız gerektiğinde, hayattaki büyük zaferleri çok daha özel kılacaktır” diyor. . Genç Kevin, “Ne söyleyeceğinizi her zaman bilirsiniz. Bu tür şeylerde gerçekten çok iyisin.” Öyle, değil mi?

Jack baba işlerinde de olağanüstü. Bir baba ve oğulları arasındaki değerli bir anda Jack, Randall ve Kevin’e nasıl tıraş olunacağını öğretir.

Pearsons, Rebecca’nın Cenazesi İçin Bir Araya Geldi

Rebecca’nın ölümünün ardından Randall, annesini birkaç dakika içinde nasıl öveceğini bulmaya çalışıyor. Beth, dördüncü ebeveynini gömmek üzere olan Randall’ı kontrol etmek için biraz zaman alır. “Ben merkezliyim,” diye söz veriyor Randall.

Sterling K. Brown
Randall Pearson rolünde Sterling K. Brown. (NBC)

Toby ve Kate cenazeden önce konuşma fırsatı bulurlar. “O [Rebecca] seninle olağanüstü gurur duyuyordu,” diyor Toby, Kate’e. “Seninle olağanüstü gurur duyuyorum.” Toby, Kate’e onu sevdiğini söyler. Evlilikleri yürümese de Toby, elinden gelse hemen o kilo verme destek grubuna geri döneceğini ve Kate’in dikkatini yeniden çekeceğini söylüyor.

Cenazede Büyük Üçlü, sevgili annelerini övmek için ayağa kalkar. Randall bittiğinde şapelde oturan son kişidir. Kısa bir süre kendi kendine kaldıktan sonra ayağa kalkar ve Beth ile birlikte dışarı çıkar.

Randall’ın kızları, törenden sonra babalarını kontrol eder. Randall, “Her şey çok anlamsız geliyor” diyor. Çocukluğunu anne babasını kaybetme endişesiyle, son on yılı ölümden “korkarak” geçirdi ve şimdi annesi yok. Oysa hayat kaldığı yerden devam ediyor. Annie ve Tess, konuşmak için Deja ve Randall’dan ayrılırlar.

“Bu anlamsız değil baba,” diyor Deja. Ona büyükbaba olacağını hatırlatır. Randall, William’ın büyükbaba olmanın etkisinden bahsettiğinde Memphis’e gitmelerinden hemen önce William’la bir anıya bakıyor. Deja, Randall’a bir erkek çocuğu olacağını açıklar. Deja, Randall ağlarken, Adını William koymak istiyoruz, dedi.

Torununa hiç tanımadığım bir adamın adı verilecek. Ama onu tanıyorum çünkü seni tanıyorum. Bu anlamsız değil,” diyor Deja, Randall’a. Bu tam olarak Randall’ın duymaya ihtiyacı olan şeydi. Randall sonunda artık ailedeki tek erkek olmadığını kutluyor.

Büyük Üçlü Sırada Ne Olduğunu Açıklıyor

Kevin ve Kate, kulübenin merdivenlerinde Randall’a katılırlar. Kevin bundan sonra ne yapacaklarını merak ediyor. “Bizden yapmamızı istediği şeyi yapacağız. Korkusuzca yaşayacağız,” diyor Kate. Hepsi, Randall’ın DNC için Iowa’ya olası gezisi de dahil olmak üzere planlarını ortaya koyuyor. (Başkan Pearson, belki?)

Bu biziz
Büyük Üçlü ‘Bu Biziz’de. (NBC)

Kate, anneleri gittiği için ayrılacaklarına dair bir kabus gördüğünü açıklar. Randall, “Sürüklenmeyeceğiz,” diye söz veriyor. Kevin daha sonra, “Sen sürüklenseydin, hemen peşinden sürüklenirdik” diyor.

Randall, Rebecca’nın en sonunda elini sertçe tuttuğunu hatırlıyor. Bunun ne olduğunu merak ediyorum, dedi Randall. Jack’le birlikte trende Rebecca’ydı.

Trende, Rebecca Jack’e korktuğunu itiraf eder, ancak Jack ona korkmaması gerektiğini söyler. Rebecca, çocuklarını bırakmak istemediğini söylüyor. “Açıklaması zor ama bütün bunları onlarla yapacaksın…” diyor Jack. “Orada olacaksın.” Rebecca, Randall’ın elini tuttuğunda, trende Jack’in elini tuttu. Gösterinin son sahnesi, Jack’in Rebecca’yla birlikte büyüttüğü üç güzel çocuğa sevgiyle bakan sahnesidir.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/how-did-this-is-us-end-rebecca-funeral-series-finale-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir