Bu Biziz Mandy Moore Hayranlarını Seri Finali Hakkında Uyardı


Bu biziz izleyicileri duygu yüklü bir trene bindirmeye devam ediyor.

Dizinin ikinci ve son bölümünde, Mandy Moore‘ın karakteri Rebecca Pearson, ailesiyle çevrili olarak ölür. Randall için yürek parçalayıcı bir an olduğunu söylemek yeterli (Sterling K. Brown), Kevin (Justin Hartley) ve Kate (Chrissy Metz).

Ancak Mandy, dizinin finalinin bu kadar üzücü olmayacağına söz veriyor. Aslında, izleyicileri her yarım kalan sonun çözülmesini beklememeleri konusunda uyardı. “Her bir karakterin ve her bir hikayenin bir fiyonk içinde mükemmel bir şekilde bağlanmasını bekleyen insanlar, bu fikirden vazgeçmeli” diye açıkladı. Haftalık eğlence, “çünkü hayatın gerçeği bu değil zaten.”

Bazı açılardan, böyle olması gerektiğini söyledi, çünkü Pearson ailesi gösteri sona erdiğinde var olmayı bırakmıyor. Mandy’nin dediği gibi, “Bir kişinin hikayesini anlatmayı bitirirsiniz ve ‘Evet, ama çocukları var ya da bir hayatları olmaya devam edecekler. Ve çocuklarının çocukları olacak. Bu hikaye sonsuza kadar sürebilir ve sonsuza kadar devam edebilir. durmadan.'”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331433/this-is-us-mandy-moore-gave-this-warning-ahead-of-series-finale?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir