Bu Bere Amazon’da 117.000’den Fazla 5 Yıldızlı İncelemeye Sahiptir


Daha ikna edici mi ihtiyacınız var? Amazon yorumcularının bu konuda ne söylediğine bakın bere:

Bir müşteriye göre, “Mümkün olduğunca az kelimeyle. Mükemmel uyum. Çok sıcak tutuyor. Çok rahat. Uzun süreli kullanımdan sonra şeklini koruyor. Yıkandıktan sonra çekme yapmıyor. Carhartt markasından daha azını beklemezdim. Bir tane satın aldım. ben, biri amcam için. iki memnun müşteri.”

Başka bir Amazon müşterisi, “Orta Teksas soğuk algınlığına yakalanmak üzere ve kafamın donmasından bıktım. Bunu kuzeydeki biri kadar sık ​​kullanamayabilirim ama yürüyüşlerimi çok daha rahat hale getiriyor. Köpeklerim yürüyüşlerini İSTİYOR” ve inkar edilmeyecekler. Onları toplayıp yürüyüşe çıkarmak daha kolay. Koca da onunkini seviyor.”

Bu bere, memnun edilmesi zor olduğu bilinen gençler de dahil olmak üzere tüm yaş grupları için mükemmeldir. Bir yorumcu, “Bu şapkalardan beşini çorap doldurucu olarak aldım ve büyük bir hit oldular. Gençler onları hemen giydi. Her gün giyilecek kadar yumuşak ve sık sık yıkanacak kadar sağlam. Artı, havalı görünüyorlar.”

Amazon’da alışveriş yapan başka bir kişiye göre, “Çocuk şapkaları artık sığmıyor, bu yüzden yeni bir kışlık şapka arıyorduk. Bu çok kaliteli, mükemmel uyuyor ve rengine BAYILDIK! Aynı resimdeki gibi ve neyse ki yeni kışa uyuyor ceket ona aldık!İlk başta markalı olduğu için maliyeti biraz fazla geldi ama biraz savurganlık yapmak istedim.Ürünü aldıktan sonra buna değer diyebilirim.İyi yapılmış, sıcak tutuyor ve Görünüşe göre uzun süre dayanmak için yapılmış. Şimdiye kadar karşılaştığım en kaliteli şapkalardan biri! Satın aldığımdan memnunum :)”

Bu bere aynı zamanda şık bir şekilde işe gidip gelmek için mükemmeldir. Müşterilerden biri şöyle yazdı: “Sabahları çalışıyorum, bu yüzden işe giderken yol her zaman soğuk oluyor ve bu berelerden birini aldım, sıcaklığı ve kalınlığı ve kalıbı mükemmeldi. Bu, satın aldığım ve severek kullandığım 2. carhartt bere. kesinlikle daha fazla satın al.”

Son olarak, bereyi “her yönden harika” olarak tanımlayan bu Amazon eleştirmeni, duygularımızı mükemmel bir şekilde özetledi. “Bu şapka fiyatına ve abartıya çok değer. Rahat ve sıcak tutuyor. Bir şapkadan gerçekten daha ne isteyebilirsiniz ki?”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1360752/this-beanie-has-over-117000-5-star-amazon-reviews-and-comes-in-28-colors?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir