Bu Babalar Günü Hediyesi Her Sakalı Bakmayı Kolaylaştıracak


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Babanızın (ya da gerçekten, herhangi birinin) dağınık sakalından bıktınız ve bu konuda bir şeyler yapmak için o kadar da ince olmayan (ama yine de kibar!) bir yol mu arıyorsunuz? Son dakika haberi: Bu mümkün. Üstelik Babalar Günü de kapıda. Böylece kendinize (ve babanıza) Beard Daddy ile o hediyeyi verme fırsatınız olur.

Hayır, gerçekten buna denir. Markaya göre, amiral gemisi ürünü, “yeni sakal, kuru ve donuk sakallar ve hafta ve hasarlı sakallar” ile yardımcı olabilecek “hafif, durulanmayan bir bakım sisi” dir. Nasıl? Koşullandırarak, yumuşatarak, dolaşıklığı çözerek, kırılmayı önleyerek ve “kuruluğu ortadan kaldırarak”.

Ve bu bir hafif kokulu ürün. (“Havalı, su yeşili, çiçekli” bir profil düşünün.) Cilt bakımından en çok hoşlanmayan erkekler bile buna katılabilir.

Ayrıca, Sakallı Baba yaşam tarzına tamamen alıştıklarında, bir erkeğin tüm zamanların en sevdiği hediyesi olan yeni tişörtü ekleyebilirsiniz! – bununla övünmeleri için.

Aşağıda, Beard Daddy’nin klasik sakal bakımını satın alın ve bu yıl Babalar Günü’nü kesinlikle ezin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376338/shop-beard-daddy-conditioning-spray-father's-day-gift-of-the-year?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir