Bu Ayarlanabilir Dizüstü Bilgisayar Sehpası, Amazon’da 10.360’tan Fazla Beş Yıldızlı İncelemeye Sahiptir


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Bizim gibiyseniz ve bir klavyenin başında çok fazla zaman harcıyorsanız, bu birinci sınıf dizüstü bilgisayar sehpasına ihtiyacınız var.

Oyunu değiştirenleri satın aldık Boyata Ayarlanabilir Dizüstü Bilgisayar Sehpası Bir aydan fazla bir süre önce, sırt ve boyun ağrımızı fark ettikten sonra, saatlerce yazı yazarken, öncelikle kötü duruşumuzdan kaynaklanıyordu. 2 am dürtü Amazon satın alımlarımızın çoğunda olduğu gibi, hayal kırıklığına uğramadık.

Yeni başlayanlar için, son derece sağlamdır ve ister bir masada ister tezgah üstünde çalışıyor olun, dizüstü bilgisayarınızı göz hizasında tutmak için z tipi bir tasarıma sahiptir. Katlandığında, çalışma çantanıza sığacak kadar kompakt olduğundan, evden çalışmakla ofis arasında gidip gelenler için uygundur. Ek olarak, bu dahiyane dizüstü bilgisayar sehpası, yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır ve dizüstü bilgisayarınızın serin kalmasına yardımcı olmak için yüzeyinde bir deliğe sahiptir.

Sadece birkaç hafta sonra, iş gününün sonunda boyun ve sırt ağrımızda önemli bir iyileşme fark ettik. Bahsetmemek gerekirse, masamızdayken bizi kesinlikle daha üretken yaptı! Hala satmadıysanız, 10.360’tan fazla beş yıldızlı Amazon incelemesinden birine göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327612/this-adjustable-laptop-stand-has-10-360-five-star-reviews-on-amazon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir