Bu Ay Şövalyesi Karakteri Şovun Geleceği İçin Ne İfade Edebilir?


Gösteri boyunca her biri kendine özgü aksan ve tavırlara sahip birden fazla karakteri canlandırdıktan sonra Oscar Isaac, çıkışa şunları söyledi: “içgüdünün yol göstermesine izin verJake’e sadece İspanyolca konuşması ve bir Guatemala ilahisi mırıldanması da dahil olmak üzere kişisel dokunuşlar da yaptı. (Isaac, Guatemala, Guatemala’da doğdu.)

“Çizgi romanlarda yer alan bir fikre hizmet etmeye çalışmakla kalmayıp kendimden bir şeyler katmak için bir fırsat gördüm” diye paylaştı. “‘Yalnızca konuştuğu tek satıra sahip olacak, İspanyolca olmalı’ düşüncesi.”

Ayrıca, Jake’in karanlık yanından ve gelecekteki potansiyelinden yararlanmanın özellikle heyecan verici olduğunu kaydetti.

“Onda uğursuz olan bir şey var, hem Marc hem de Steven’a karşı sahip olduğu kontrol, bilirsiniz, çok ayakları yere basmıyordu” dedi. “Bu iki adamı oynadıktan sonra, orada başka neler olabileceğini hayal etme ve o sahneyi çekmenin heyecanını yaşama içgüdüsüne izin vermek gerçekten eğlenceli bir şansmış gibi geliyor.”

Gelecekte de Marc, Steven ve Jake’i daha çok göreceğimiz konusunda şüpheler var!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329708/what-this-moon-knight-character-could-mean-for-the-show-s-future?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın