Bu Ay En Çok Alışveriş Yapılan Ünlü Önerileri: Olivia Culpo ve Daha Fazlası


Bu ünlülerin seçtiği ürünleri bu fiyatlara beğeneceğinizi düşündüğümüz için paylaştık. Gösterilen ürünlerden bazıları, desteklemeleri için kendilerine ödeme yapılan bir markaya aittir. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Alışveriş yapmayı ve ünlülerin neyin peşinde olduğunu öğrenmeyi seviyoruz, bu nedenle, elbette, yıldızların ürün seçimleri tam bize göre. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere en sevdiğimiz ünlülerden bazılarının giyim, güzellik ürünleri, ev eşyaları ve daha fazlası için önerilerini paylaşmayı seviyoruz. Olivia Culpo, Kathy Hilton, Ashley Graham, miranda lambert, Jason Oppenheim, Emma Chamberlain, Annie Murphy, Lisa Barlow, Alexia Nepola, Marysol Patton, jenna johnson, tinx, Chloe VeitchVe Kim Kimble.

Ünlülerin önerdiği ürünleri bulmak için geçtiğimiz ayın içeriğine bir göz atmaya karar verdik. alışveriş yapanlar en çok satın aldı. Dükkanını aç.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375620/most-shopped-celeb-recommended-items-this-month:-olivia-culpo-ashley-graham-kathy-hilton-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir