Bu Ay En Çok Alışveriş Yapan Ünlü Önerileri: Selena Gomez ve Daha Fazlası


Ünlülerin seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara beğeneceğinizi düşündüğümüz için paylaştık. Gösterilen ürünlerden bazıları, onaylamaları için ödenen bir markadan. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Alışveriş yapmayı ve ünlülerin neyin peşinde olduğunu bilmeyi seviyoruz, bu nedenle, elbette, yıldızların ürün seçimleri hemen yanı başımızda. En sevdiğimiz ünlülerden kıyafet, güzellik ürünleri, ev eşyaları ve daha fazlası için önerileri paylaşmayı seviyoruz. selena Gomez, Khloe Kardashian, Mindy Kaling, Ashley Graham, Ayşe Köri, Kenya Moore, Kandi Burruss, Kyle Richards, JoJo Fletcher, Emmy Rossumve en iyi şef kazanan Kelsey Barnard Clark.

Ünlülerin önerdiği ürünleri bulmak için geçtiğimiz aya bir göz atmaya karar verdik. E! Haberler alışveriş yapanlar en çok satın aldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332670/most-shopped-celeb-recommended-items-this-month-selena-gomez-mindy-kaling-ashley-graham-and-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel