Bu Ay En Çok Alışveriş Yapan Ünlü Önerileri: Lauren Conrad ve Daha Fazlası


Porsha Williams, E!’ye şunları söyledi: “Uçaktayken dudaklarım kurur. Uçakta hava sirkülasyonu bu şekilde mi yoksa ne olduğunu bilmiyorum, ama kesinlikle bir şey. üstüne koy dudak maskesi ve cildinize özen gösterin. Dudaklarınız da dahil olmak üzere cildinizi uçuşa hazırlarken büyük bir fark görüyorsunuz. Çoğu zaman cilt bakımıyla uğraşanlar bile dudakları unutur ama bizim de onlara bakmamız gerekir. Ben de dudak peelingi kullanıyorum. Gerek. Büyük bir fark yaratıyor.

“Kuru, huysuz dudaklardan bahsetmiyoruz. Bir düşünün, kuru dudaklarla uçağa biniyorsunuz. Maskeyi takıyorsunuz ve indiğinizde yumuşak Marilyn Monroe dudaklarınız oluyor. Mükemmel.”

Bu dudak maskesi 6 kokuda gelir ve 7.200’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesine ve Sephora müşterilerinden 861.9K + “Aşk” a sahiptir. Chrishell Durağı, Kendall Jenner, Nina Dobrev, Sidney Sweeney, Madison LeCroy, Ariana Madix, Lauren Luyendyk, Dr.Nicole Martin, Alexia Echevarria, Ashley Haas, Drew Sidora, Nicola Peltz-Beckhamve Hannah Ann Sluss’un fotoğrafı. Bunu, sahip olunması gereken güzellik özetlerine dahil ettiler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339166/lauren-conrad-porsha-williams-garcelle-beauvais-most-shopped-products?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir