Bu Ay En Çok Alışveriş Yapan Ünlü Önerileri: Britney Spears ve Daha Fazlası


Ünlülerin seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara beğeneceğinizi düşündüğümüz için paylaştık. Gösterilen ürünlerden bazıları, onaylamaları için ödenen bir markadan. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Alışveriş yapmayı ve ünlülerin neyin peşinde olduğunu bilmeyi seviyoruz, bu nedenle, elbette, yıldızların ürün seçimleri hemen yanı başımızda. En sevdiğimiz ünlülerden kıyafet, güzellik ürünleri, ev eşyaları ve daha fazlası için önerileri paylaşmayı seviyoruz. Britney Spears, Jennifer aniston, Kourtney Kardashian, selena Gomez, Kyle Richards, Hailey Bieber, Olivia Culpo, Julianne Hough, Lindsey Vonn, Chrishell Durağı, Caroline Stanbury, JoJo Fletcher, Kandi Burruss, Vanessa Villela, Rob Lowe, Mauricio Umanskyve Madison LeCroy.

Ünlülerin önerdiği ürünleri bulmak için geçtiğimiz aya bir göz atmaya karar verdik. E! Haberler alışveriş yapanlar en çok satın aldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336320/britney-spears-jennifer-aniston-kourtney-kardashian-most-shopped-products?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir