Bu Aşk Adası ABD’nin Şimdiye Kadarki En Şok Edici Eşleşmesidir


Villayı sallayan üç kelime: “Buraya gel, Kat

Chazz şok Aşk Adası ABD 4 Ağustos’ta, yeni gelen Kat ile yeniden birleşmeyi ve ortağından ayrılmayı seçtiğinde Sereniti toz içinde. Peacock flört programında bir kızı diğerine bırakmak yeni bir şey olmasa da, birkaç nedenden dolayı hayranlar için büyük bir sürpriz oldu.

Bir itirafta Kat’in “benim için mükemmel” olduğunu kabul ederken, “Ben ve Sereniti’nin sağlam bir oluşumu var ve ilişkimizi potansiyel olarak tehlikeye atabilirim… Bu noktada bilmiyorum” dedi.

Kat ile ilk randevusunun ardından Sereniti’ye, “Günün sonunda, benim için hala bir önceliksin. Bulunduğumuz yeri seviyorum. Kesinlikle seni tanımayı ve temelimizi oluşturmayı dört gözle bekliyorum. ”

Ama ertesi gün Chazz, Kat’e makyajsız güzel göründüğünü ve sevimli bir şekilde kahvaltısını hazırladığını söyledi. Sonra Sereniti’ye bikinisiyle “cehennem kadar iyi” göründüğünü söyledi ve ona ilgisinden emin oldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340996/this-is-love-island-usa-s-most-shocking-recoupling-yet?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir