Bu Aptal Noel Hediyesi Fikri Hayatınızdaki Adam İçin Mükemmel – Hollywood Life


koca-için-noel-hediyesi
Resim Kredisi: bernardbodo/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz.

Hayatınızda şaka hediyelerini pratik hediyeler kadar takdir eden bir adam varsa, o zaman başka yere bakmanıza gerek yok. Ballsy’nin Jolly Jewels hediye paketi. Erkekler için standart hijyen hediye setleri tipik olarak temel vücut losyonları, koku gidericiler ve kolonyalar gibi şeyleri içerir. bu eşsiz Ballsy hediye seti vücudun belirli bir bölümü için daha özel öğeler içerir (çoğu kişinin bakımı için yeterince zaman harcamayabileceği bir bölüm). “Ceviz, popo ve vücut” için “Ballwash”, basitçe “çuval spreyi” olarak adlandırılan bir koku giderici ve taze okyanus havası kokan bir “ceviz ovma” kolonyası içerir.

Erkekler için ballsy hijyen hediye seti

bu Neşeli Mücevher paketi kesinlikle harika bir şaka hediyesi olur, ama aynı zamanda alay edilecek bir şey değildir. Güçlü “Ballwash”, bu pis kokuları etkili ve doğal bir şekilde ortadan kaldırmak için yüksek kaliteli bileşenlerden yapılmıştır.

Diğer ‘erkek odaklı’ duş jeli ve deodorant markaları, kötü kokuları gizlemek (ama ortadan kaldırmak değil) için ezici kokular kullanma eğilimindeyken, bu yıkama ve koku giderici formüller kömür ve deniz kokuları ile incelikle ferahlamak için yaratılmıştır. Başka bir deyişle, güzel kokmaya başlar, ancak girdiği her odaya hakim kokularla baskın olmaz.

Şu anda bu kit, Amazon’da etkileyici bir 4,7 yıldız derecesine sahip. Mutlu olanlardan biri müşteriler onaylanmış bu Ballsy hediye seti onların tutar ‘Bütün gün toplar taze’ beş yıldızlı incelemelerinde: “Bunu neredeyse her gün kullanıyorum” dediler. “Taşaklarımda artık gün içinde o küf kokusu ya da hissi yok. Vücut yıkamayı cinsel organlar ve ganimet için kullanıyorum ve ardından balsam benzeri ürünü mücevherlerime sürüyorum ve gitmeye hazırım.

Amazon’da %50’ye yakın indirim fırsatıyla, Ballsy’nin Jolly Jewels paketi hayatınızdaki her erkek için harika ve eğlenceli bir tatil hediyesi. Aynı zamanda bir Noel hediyesi değişim partisi için yanınızda getirmek için mükemmel, eğlenceli bir şaka hediyesi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/mens-gift-4906906/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir