Bu Amazon Ürünleri ile Seyahat Ederken Günlük Rutininize Bağlı Kalın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Kendinizi yeni ortamlara ve kültürlere kaptırmak, dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak ve seyahat ederken yeni şeyler denemek gibisi yoktur. Çoğu zaman, bu heyecan verici deneyimlerin diğer yüzü, tatildeyken normal, günlük rutinlerinizi sürdürmenin zorluğudur.

Her zamanki cilt bakımı kurulumunuza veya hemen köşedeki spor salonuna erişiminiz olmadan, dikkatlice çok iyi tanımaya başladığınız alışkanlıklarla yolda kalmak zordur. Tatilinizin sonunda rahatlamak yerine stresli hissetmenize neden olan kötü karar vermeye doğru kaygan bir eğim olabilir.

İtibaren egzersiz yapmak Ve günlük tutmak En sevdiğiniz fincanı demlemek için Kahve veya çay, genel seyahat deneyiminizde dünyalar kadar fark yaratabilecek ve eve döndüğünüzde olayların akışına geri dönmek için gereken süreyi azaltabilecek küçük ritüeller var. Bu nedenle, günlük rutininize bağlı kalmanıza yardımcı olmak için Amazon’dan en iyi seçimleri bir araya getirdik, böylece nereye giderseniz gidin sağlıklı ve topraklanmış kalabilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1371209/these-amazon-travel-essentials-will-help-you-stick-to-your-daily-routine-on-vacation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir