Bu Amazon Takunyaları Sonbaharın Kız Ayakkabısı


İşte gözden geçirenlerin bu tıkanıklıklar hakkında söyledikleri:

“Bunlar harika! Onları çok seviyorum, çok rahatlar ve çok daha az paraya harika bir Birkenstock Boston dupe. Paranızı biriktirin ve birk yerine bunları alın!”

“Bu ayakkabılarla ilgili o kadar çok iltifat aldım ki, kırılmaları gerekiyor ama beklendiği gibi! Özellikle bu fiyata ne kadar harika göründüklerine inanamıyorum!!”

“Bunlar birk’e harika bir alternatif. Mükemmel kalite. Tam bedene uyuyorlar! Kafam karıştı!”

“Gerçekten sevimli ve rahat. Ekstra yumuşacık. Harika fiyat. Renk tam istediğim gibi! Bedenine de kesinlikle sadık.”

“Tıpkı diğer herkes gibi ben de biraz huş ağacı takunyası istedim ama paramı bozmadan ve bunların sağlam bir sahte olduğunu söyleyebilirim. Hiç ucuza yapılmış hissetmiyorlar ve oldukça sağlamlar. Geniş ayaklarım var (temelde herhangi bir ayakkabıyla kadın 8.5 giyiyorum) yarım bedene izin veriyor) ve mükemmel uyuyorlar.İç kısmın alt kısmı rahat ama giymek için biraz zamana ihtiyacı var, bir gün giydikten sonra genişliğime biraz dönüştüklerini hissedebiliyordum. topuk kısmı favorim olmalı, özellikle uzun süre ayakta dururken harika hissettiriyor. diğer yorumcuların belirttiği gibi alt kısımlar sert ama yine de bir çeşit köpük malzeme, bu yüzden onlardan daha fazla faydalanacağımdan eminim daha çok gevşerler.”

“Sağlık sektöründeyim ve yıllardır Crocs’u sallıyorum. Bazen sakinlerime şirin görünmek istiyorum ama sonra günler sonra ayaklarımdaki ağrıyla bedelini ödüyorum. Bu ayakkabılarla 16 saat vardiya çalıştım ve Hiçbir şey hissetmiyorum.Ayrıca, malzemenin süet veya temizlenmesi zor bir kumaş malzeme olmamasına bayılıyorum, çünkü özellikle günlük işlerimde bunların uzun süre güzel görünmesini sağlayabilirim! onlara pek çok iltifat aldı ve hatta çoğu onların Birks olduğunu varsayıyor.”

“Bu ayakkabılara kafayı taktım ve çok fazla iltifat alıyorum. Birks gibi görünüyorlar ama çok daha iyi bir fiyat 10/10 tavsiye ediyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345064/these-amazon-clogs-are-fall-s-it-girl-shoe?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir