Bu Ağzı Açık Bırakan Met Gala Görünümleri Tüm Zamanların En İyisi


Kırmızı halı anları var ve ardından Met Gala anları var.

Ödüllerle dolu bir sezonun ardından, favori yıldızlarınız yılın en moda gecesi için 1 Mayıs’ta New York City Metropolitan Museum of Art’a gidiyor.

2023 Met Gala—ev sahipliğinde: Dua Lipa, Michaela Coel, Penelope Cruz, Roger Federer Ve Anna Wintour– geç kalanları onurlandıracak Karl Lagerfeldyaklaşık dört yıl önce 85 yaşında vefat etti.

Buna göre rağbetMet Gala’ya eşlik eden Karl Lagerfeld: A Line of Beauty adlı sergi, Chanel, Chloé, Fendi, Balmain ve ötesindeki kariyerinin izini sürecek. Sonuç olarak, moda efsanesini onurlandırmanın birçok özel yolu var.

Met’in küratörü, “Serginin özünde, Karl’ın iki boyutlu çizimlerinin üç boyutlu giysilere dönüşmesine bakılacak.” Andrew Bolton söylenmiş Kadın Giyim Günlük. “Geleneksel bir retrospektif yapamadık. Her şeyden önce, bence Karl bundan nefret ederdi.”

Ve Karl, çalışmalarındaki temaları her zaman yeniden gözden geçiren biri olsa da, Andrew “kendi işinde her zaman geleceğe baktığını” söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1371326/these-jaw-dropping-met-gala-looks-are-the-best-red-carpet-moments-of-all-time?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir