Bu 5 Dolarlık Maskara, 207.200+ Beş Yıldızlı Amazon İncelemesine Sahiptir


bunlar sadece biraz kendinden geçmiş 5 yıldızlı yorumların Amazon alışveriş yapanlar

Essence Lash Princess False Lash Effect Maskara Yorumları

Bir müşteri, “Geçtiğimiz yıl Tarte’nin Lights, Camera, Lashes ürününü kullandıktan sonra, maskara için bankayı yıkmaktan yoruldum. Kız kardeşim Essence Lash Princess Takma Kirpik Etkisi’ni önerdi ve ben HEMEN aşık oldum. Harika hacim. Dürüstçe söyleyebilirim ki, her gün aynada kirpiklerime bakmaktan kendimi alamıyorum çünkü ne kadar harika görünüyorlar. Ayrıca, çok uzun sürüyor. 8 saatlik bir iş gününden spor salonuna gidiyorum ve deli gibi terle… ve bu şey kımıldamıyor! Bayıldım!!”

Başka bir maskara hayranı, “Kirpiklerim o kadar açık ve ince ki, bana bu kadar hacim verecek maskara bulmak benim için zor. Bu maskara o kadar iyi ki! Kolaydı ve uygun fiyata kusursuz bir sonuç oldu. %100 tavsiye ederim.”

“5 dolara neden denemediğimi düşündüm ve kullandığım 20 dolarlık maskaradan daha iyi olmasa bile daha iyi olmasına şaşırdım! Su geçirmez değil ama işte bütün gün takabiliyorum ve ardından süper yüksek yoğunluklu bir işte tüm gün takabiliyorum.” Sınıfın dışında ve hala harika görünüyor,” dedi bir Amazon müşterisi.

Başka bir müşteri, “Bu benim en sevdiğim maskara oldu. Kalıcı ve çok hızlı kurumuyor, bu yüzden istediğiniz kadar uygulayabilirsiniz. Göz makyaj temizleyicimle kolayca çıkıyor ve gün boyunca pul pul dökülmüyor. Ayrıca asayı da seviyorum (bu kısım benim için çok büyük) maskarayı mükemmel bir şekilde sürüp kirpiklerimi ayırıyor.”

“Bir şeyi gerçekten sevmediğim veya ondan nefret etmediğim sürece ASLA inceleme yazmam. BU MASKARAYA BAYILDIM. Maskara fanatiğiyim, sürekli maskara alırım ve her zaman en iyisini bulmaya çalışırım. Yani, bu maskara süper ucuz ve en iyisi Şimdiye kadar satın aldım,” bir müşteri fışkırdı.

Bir Amazon müşterisi, “Bunu KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM, özellikle de fiyatı çok ucuz! Bu bir hırsızlık. Denediğim tüm üst düzey maskaralardan ve eczane maskaralarından daha iyi. Kullandığımda kesinlikle bir tane daha alacağım. mevcut olan biter.”

Daha fazla Amazon güzellik ürünü arıyorsanız, cilt tonunuz için özelleştirilmiş bir görünüm yaratan bu renk değiştiren allıklara göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1287958/this-dollar5-mascara-has-207200+-five-star-amazon-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir