Bu 5 Dolarlık Cilt Pürüzsüzleştirici, Eksfoliye Edici Eldiven, 19.200+ 5 Yıldızlı İncelemeye Sahiptir


Daha önce ek bilgiye ihtiyacınız varsa Dükkanbu incelemelerin size ne kadar değer verdiğinizi göstermesine izin verin ihtiyaç bu ürün.

Seraphic Skincare Premium Eksfoliye Edici Eldiven İncelemeleri

Bir müşteri, “Harcadığım en iyi para!! Bu ürünü düşünüyorsanız. Lütfen durun. SADECE YAPIN! Bu, Amazon’da aldığım EN İYİ ÜRÜN! Sonuçlarımdan çok memnunum. aynen anlatıldığı gibi çalışıyor ve inanın bana ölü deri dökülecek. Tanıdığım her insan için bir tane alacağım ha! Bunu kendime saklayamam!”

Bir başkası, “HAYATIMIN EN İYİ ALIŞVERİŞİ. Bu eldivenler beni çok heyecanlandırıyor. Kollarımda ve bacaklarımda KP var, bu nedenle peeling yapmak benim için çok önemli. Ayrıca ortalama bir insandan daha sık peeling yapmaya ihtiyaç duyuyorum. ama herhangi bir ovma veya fırçanın yeterli olduğunu asla hissetmiyorum. Bunlar MÜKEMMEL. Tüm talimatları izledim ve ölü deri hemen yuvarlanıyordu ve çok güzel hissettirdi! Yemin ederim, hayatımda hissettiğim en temiz şey bu. tüm hayatım boyunca ve sadece bir kullanımdan sonra cildim yıllardır olduğundan daha parlak ve pürüzsüz. Artık bunlar olmadan yaşayabileceğimi sanmıyorum.”

Birisi fışkırarak, “YERİNDEKİ EN İNANILMAZ KESME !!! Birkaç çeşit peeling eldivenim, havlum vs. var… ama bunların HİÇBİRİ bu eldivenlerin yanına yaklaşamaz! Daha önce kullandıklarıma asla geri dönmeyeceğim! Bu, hassas ciltler, çilekli ciltler ve aşırı kuru ciltler için mükemmeldir. Bu eldivenleri kullandıktan sonra ne kadar peelinge ihtiyacım olduğuna şaşırdım. BAYILDIM! ŞİMDİYE KADARKİ EN İYİ CİLDİNİZİ ORTAYA ÇIKARIN!!! Bunları ve daha fazlasını kendime hediye olarak alıyorum!”

“Şimdiye kadarki en yumuşak cildi ortaya çıkardı! Yıllar boyunca pek çok peeling ürünü/eldiven kullandım ve bunlar açık ara favorim. Tüm ölü deriyi çıkarmak için çok az çabayla cildimde yeni ve taze bir his bırakıyorlar. Bunları bir kez kullandım. Bir müşteri, bronzlaşma losyonumu uygulamadan bir hafta önce ve daha düzgün görünmesine ve daha uzun süre dayanmasına yardımcı oldum. Asla başka bir şey satın almayacağım,” diye yazdı.

Bir diğeri, “Bunun için çok büyük umutlarım yoktu. Her gün nemlendiriyorum ve düzenli olarak bir lif kabağıyla peeling yapıyorum, bu yüzden bunların gerçekten bir şey yapmayacağını düşündüm ama yanılmışım! Birkaç dakika banyoda sırılsıklam oldum ve sonra eldivenlerle nazikçe ovuldu ve şaşırtıcı miktarda ölü deri temizlendi! Bunları ne kadar tavsiye etsem azdır.”

Bir Amazon müşterisi, “Bunu satın alma konusunda şüpheliydim çünkü daha önce eldivenler, lifler ve başka şeyler kullandım ve işe yaramıyordum ya da çabuk küflenip çirkinleşiyordum. Bu sihir gibi çalışıyor. O kadar sert fırçalamanıza gerek yok. Cildinizin suyu emmesine izin verdiğinizde, ovmak için yumuşacık bir hale geliyoruz. Özellikle tıraştan sonra ölü derinin arındığını ve sakinleştiğini mutlaka görüyorsunuz. Bayıldım! Sağlıklı, temiz bir cildi kaçırmayın.”

“Bu eldivenlere takıntılıyım. Bu noktada onları tanıdığım herkese tavsiye ettim; gerçekten daha önce hiç görmediğim şekilde pul pul döküyorlar. İlk kullandığımda çıkan cilt miktarı hem iğrençti ve çok tatmin edici. Şimdi her hafta yapıyorum ve pek fazla deri dökülmüyor ama sonrasında hala çok pürüzsüz hissediyorum” dedi bir müşteri.

Hala alışveriş mi yapıyorsun? SkinCeuticals, iS Clinical ve SkinMedica dahil olmak üzere en iyi markaların 245 $ değerindeki cilt bakım ürünleri için bu 65 $’lık anlaşmaya göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362420/this-dollar5-exfoliating-mitt-with-19200+-5-star-reviews-will-give-you-the-smooth-skin-you-ve-always-wanted?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir