Bu 5 Dolarlık Ayar Tozu 40 Dolarlık Laura Mercier İçin Mükemmel Bir Dupe – Hollywood Life


ayar tozu
Resim Kredisi: deagreez/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Toz sabitleme ve sürekli makyajı yeniden uygulamak için fazla harcama yaptığınız günlere elveda deyin. Kaliteden ödün vermeden bütçeye uygun, olmazsa olmaz bir sabitleyici pudra bulduk. Alışveriş yapanlar, Laura Mercier’in çılgınca popüler olan 40 dolarlık pudrası için bile bir dupe diyorlar.. Hepsinden iyisi, sadece 5,82 dolar. Evet, doğru okudunuz. 6 dolardan az ve Laura Mercier kadar etkili.

Bir müşterinin referansı her şeydir” diyerek[i]mükemmel! makyajım kusursuz çıktı[…]Bölünme, kırılma olmadı.” Bu inceleme bizi satmaya yetti, ancak bunun gibi 67.000’den fazla var. Başını aşmak Amazon bu 5 dolarlık oyun değiştiriciyi kapmak için.

Açık bir kap Coty Airspun Loose Setting Powder

Coty Airspun Gevşek Yüz Pudrası, Yarı Saydam, 1’li Paket: 5,72 Dolar (Orijinal 6,99 Dolar)

Amazon’dan satın alın

Hepimiz makyaj setimizi mükemmel tutmanın yollarını arıyoruz. Kusursuz makyaj özlemini bırakın ve bunu Coty Airspun Gevşek Yüz Pudrası. Bu yüksek kaliteli pudra, çizgileri ve kırışıklıkları ne kadar zahmetsizce gizlediği ile pahalı bir fiyat etiketine sahip olmalı gibi görünüyor, ancak 6 dolardan az.

sayesinde ekstra yarı saydam kapsama ve gevşek pudra ile yüzünüzü ince çizgilerin, kırışıklıkların, yara izlerinin, sivilcelerin ve gizlemeye çalıştığınız diğer kusurların görünümünü en aza indirecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu yüzünüze verir daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm. Yarı saydam gölge çoğu için çalışır, ancak yarı saydam ekstra kapsama dahil olmak üzere beş başka toz tonu vardır.

Bu toz sadece etkili ve uygun fiyatlı olmakla kalmaz, aynı zamanda çok yönlü. Coty Airspun Yüz Pudrasını kullanın Fondöten kapatıcı olarak cildinizin görünümünü pürüzsüzleştirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Diğer zamanlar, bir ayar tozu olarak kullanın Kusursuz bir sonuç elde etmek için makyajınızın üstüne. Hatta bu pudrayı şekillendirme ve vurgulamaları ayarlamak ve “pişirmek” için de uygulayabilirsiniz. Pek çok uygulama olanağıyla gerçekten hepsi bir arada güzellik ürünü.

Hafif olmasına rağmen, bu gevşek toz, uzun süreli kapatıcılık sağlar. giymek Havalı Yüz Pudrası Bütün gün o rahatsız edici makyaj hissi olmadan. Bu hafif hissin sırrı? Toz, hava ile karıştırılarak bir hafif, kadifemsi bitiş. Bu zamansız ürün, tüm güzellik severler için mutlak bir gerekliliktir.

Bu pudrayı kullanmak için önce kapatıcınızı gözlerinizin altına karıştırarak uygulayın. Kapatıcınız kuruduktan sonra, pişmesi için bir kat Coty Airspun uygulayın veya 5-10 dakika bekletin. Daha sonra, fazla tozu temizlemek için toz fırçanızı alın. Tek gereken bu ve bütün gün sürer. Bundan daha kolay olur mu?

Tasarruf edin ve hayallerinizdeki kusursuz yüze sahip olun. Coty Airspun Gevşek Yüz Pudrası. Sadece 5$’a bu toz ortalığı karıştırıyor. Acele edin ve fırsatınız varken bu düşük fiyata alın.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/setting-powder-dupe-for-laura-mercier-4810411/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir