Bu 34 $ Soğutma Yatak Pedi, 15.000’den Fazla 5 Yıldızlı Amazon İncelemesine Sahiptir


Gerçek Amazon müşterilerinin bunun hakkında ne düşündüğünü merak ediyorum yatak pedi? Aşağıdaki incelemelere göz atın.

“Bu şimdiye kadar satın aldığım en iyi şilteydi. Bu pedi kullanmayalı bir yaz haftası oldu ve kocam (çok sıcak uyur) ve ben bir kez bile aşırı ısınmış veya terli uyanmadım. Gerçekten vücudu dağıtıyor sıcaklık.”

“Hafızalı sünger yatağımı umduğum her şeye ayarladım! Geçen yıl, geleneksel yaylı yatağımdan daha rahat olacağını umarak bir hafızalı sünger yatak aldım. Köpük malzemesiyle kesinlikle daha rahat olmasına rağmen, ‘soğutma’ katmanıyla bile uyumak için kesinlikle daha sıcaktı.Daha fazlasına ihtiyacım vardı, bu yüzden araştırmama başladım ve bu yatak soğutma pedini buldum.Yorumlar harikaydı ama yine de biraz şüpheciydim.Sipariş ettim ve kısa sürede teslim aldım. O zamandan beri, bu ped uyku konforumda tüm farkı yarattı!Eklediği yumuşak katman, zaten rahat olan hafızalı köpüğümü daha da iyi hale getirdi, ancak aynı zamanda çok ihtiyaç duyulan soğutma katmanını da biraz zenginlik kattı. şilte.Yerimde kalıyorum ve her yatağa girdiğimde bana o ‘ahhhh’ hissini veriyor.Daha sıcak yaz gecelerinde biraz ısınmış olsam da, uyku kalitemde gözle görülür bir iyileşme sağladı ve tavsiye ederim. son derece.”

“Bu şilte pedi tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Hafızalı süngerli sıcak yatağım için aldım ve işe yarıyor. Beni zinde uyandırıyor. İyi kalite! Harika alışveriş!”

“Rahat ve uygun fiyatlı ve buna değer! Bir bulutun üzerinde uyumak gibi ve fiyatına göre sanırım bu şimdiye kadar sahip olduğum en sevdiğim yatak koruyucum! Aslında sizi de serinletiyor. Yatak odam üst katta, yatak odam var. bungalov ve hava çok sıcak Yazın, vantilatör ve zemin kliması çalışırken bile.Bunu bir ay önce aldım ve hiç terlemediğimi fark ettim.Söylemeye gerek yok, aşığım. “

“Bu satın alma sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Bir servete mal olan isim markalı yatak pedlerim oldu. Asla uzun ömürlü olmadılar. Bazıları o kadar ağırdır ki yatağa koymak acı verir ve yanları sarar. ucuz malzeme nedeniyle kolayca yırtılır.Bu yatak pedi ile durum hiç de böyle DEĞİL! Çalışma malzemesi, hafif, ekstra kabarık ve sahip olduğum soyadı markasının dörtte biri kadar. başka bir yatak için ikinci bir tane alacağım!”

“Tempur-Pedic’imi seviyorum, sıcaktan nefret ediyorum! Yatağım olan cehenneme bir çözüm arayışım, birçok incelemeyi okuduktan ve 80’lerin yüksek sıcaklıklarında birkaç gece bu şilte pedini denedikten sonra burada sona erdi. Bu şilte pedi sadece hafızalı köpüğün kabus gibi tere neden olan özelliklerini bastırmaya hizmet eder, ancak aynı zamanda sıcak Tempur-Pedic malzemeden oluşan olağan duygusal dağınıklığa bir miktar destek sağlar. birkaç yıkamadan sonra sarkma ve topaklanma olmadan kendi formuna kavuşur. Teşekkürler ve iyi geceler!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331921/this-cooling-mattress-pad-with-15-000-five-star-amazon-reviews-is-on-sale-for-34?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel