Bu 33 Dolarlık Savaş Botları 7.500+ 5 Yıldızlı İncelemeye Sahip ve 4 Renkte Geliyor


sizden önce daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa mağazabu beş yıldızlı incelemelere göz atın.

Amazon Essentials Bağcıklı Kadın Savaş Botu İncelemeleri

Bir müşteri, “BUNU ALIN. Bunlar şimdiye kadar sahip olduğum EN İYİ dövüş tarzı botlar. Her kıyafetle mükemmeller ve bir eldiven gibi oturuyorlar. Ayrıca diğerleri gibi ağır ve hantal değiller.”

Bir başkası, “Bu çizmelere bayılıyorum. Ayaklarım ve bileklerim için ekstra koruma sağlaması amacıyla ormanlık bir alanda giyebileceğim bir çizme arıyordum ve bu kesinlikle tam bana göre. Sağlam ve yine de rahatlar. Hatta yeşil renk gibi. Tam olarak aradığım şey onlar.”

Bir yorumcu, “Çok rahat!!! Bunlar tam olarak tanımlandığı gibi ve süper rahat. Adet sırasında ara yok ve ben takıntılıyım.”

Bir Amazon müşterisi fışkırarak, “Bunlara bayıldım!! Olmalı. Güzel görünüyor, tamam güzel renk hissi veriyor ama ayakkabı mağazalarında gördüğüm bazılarının en iyisi değil ama genel olarak basit ve hoş görünüyor ve rahat. “

“Şimdi en sevdiğim çizmeler. Şimdiye kadar aldığım en iyi çizmeler, rahat, güzel, benim tarzım, hatta her renginden birer tane aldım.”

Topuklarınızdan biraz uzaklaşmaya ihtiyacınız varsa, bu katlanabilir babetler çantanıza sığar ve 8.400’den fazla 5 Yıldızlı yorumu vardır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367920/these-dollar33-combat-boots-come-in-four-colors-and-they-have-7500+-5-star-amazon-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir