Bu 30 Dolarlık Amazon Korsesini Her Renkte İstiyorsunuz


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Eğer gerçekten ayakta duran rahat, hoş bir askısız üst arıyorsanız, o zaman başka yere bakmayın. bu korse itibaren Amazon çok sevimli, gurur verici ve uygun fiyatlı. 17 renkte geliyor ve güven bana, her birinden bir tane isteyeceksiniz!

En sonunda, askısız bir korse üst bu aslında daha büyük sandıklar düşünülerek yapıldı. Bu topun yapısı, son derece rahat, kaymaz bir uyum sağlar. Her beş saniyede bir yukarı çekmek zorunda kalmadan bir şekilde sizi içeride tutuyor.

Bu bluzu dışarıda bir gece geçirmek için siyah deri pantolon ve siyah topuklu patiklerle kombinleyin ya da ofis için bir blazer ceketin altına giyin. Brunch için daha açık renklerden birini ve randevu gecesi için daha koyu renklerden birini alın. En havalı görünüm için beyaz korseyi hafif yıkanmış bol mavi kot pantolon ve beyaz spor ayakkabılarla eşleştirmeyi seviyorum. Bu üst çok yönlü. Her şeyde olduğu gibi kendimi sürekli ona uzanırken buluyorum. modern veriyor Bridgerton en iyi şekilde titrer. Birden fazla kişinin size yaklaşmasını ve nereden aldığınızı sormasını sağlayacak parçalardan biri. Deneyimden biliyorum.

için aşağıya kaydırın üst bu sizin en yeni parçanız olacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325026/you-re-going-to-want-this-30-amazon-corset-in-every-color?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın