Bu 26 Dolarlık Üç Varil Saç Maşası 13.000’den Fazla 5 Yıldızlı Amazon İncelemesine Sahiptir


Gerçek Amazon müşterilerinin ne düşündüğünü merak ediyor musunuz? Aşağıdaki incelemelere göz atın.

“Hayatım boyunca neredeydin? Eldiven ve incelikle bir değnek kullanamıyorum, sadece yapamıyorum. Bu yüzden plaj dalgalarım her zaman birkaç gün boyunca örgüler giymeye ve onları hayata döndürmek için kuru şampuanlamaya güvendi. . Bu üç namluyu kullanmak sadece bir ton saçı olan biri için HIZLI olmakla kalmadı, aynı zamanda bana doğal saçlarımın olmasını istediğim ama asla sahip olmadığım görünümü verdi.”

“Plaj dalgaları mı arıyorsunuz? Bunu al! Saçımı düzleştirici VEYA bukle maşası ile nasıl kıvıracağımı bilmediğim için bunu aldım. YouTube’da kendin yap videoları izledim ama buklelerimi asla doğru yöne çeviremiyorum. Ayrıca hiçbiri benim için işe yaramayan YouTube videolarından daha düz plaj dalgaları yaratmayı denedim. Daha sonra bu üç namlu çubuğun nasıl kullanılacağına dair YouTube videoları aradım ve kullanımının ne kadar kolay olduğundan çok etkilendim. Bu öğeyi satın aldım ve onunla son derece mutluyum! Plaj dalgalarıma AŞIĞIM! Düzleştiriciler veya bukle maşaları ile asla elde edemediğim plaj dalgaları.”

“Sevimli plaj dalgaları. Yapması çok kolay. Hızlı kıvrılma. Çabuk ısınır. Bed Head kıvırıcıdan %100 daha iyi.”

“Üç fıçılı saç maşamı seviyorum. Saçımı tek fıçı veya düzleştiriciyle nasıl kıvıracağımı ömrüm boyunca çözemeyenlerdenim. Elim işbirliği yapmak istemiyor ya da belki beynim fazla düşünüyor. Her neyse, üç namlu maşası benim için ezber bozan bir şey. Süper düz saçlarım var, o kadar düz ki havayla kurutma benim için uygun bir stil. Her zaman saçlarımı kıvırmak istemişimdir ve Alure bu mümkün! Dalgalarım söz verdikleri gibi kumlu ve arkadaşlarımdan, iş arkadaşlarımdan vb. tonlarca övgü aldım. Ve diğer curling şekillerinde zorluk çekenler için üç fıçının kullanımı çok kolay.”

Bu şeyi sev. Saç yapmada en iyisi değilim ama yemin ederim şimdi bunu bilemezsin. Eskiden olduğu gibi bir kıvırıcıya çok fazla benzeyeceğinden her zaman şüpheliydim, ama hayır. Tamamen doğal dalgalar. Onu seviyorum. Şiddetle tavsiye ederim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330452/this-26-three-barrel-curling-iron-has-over-13-000-five-star-reviews-on-amazon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir