Bu 26 Dolarlık Amazon Daireleri 31 Renkte Geliyor ve 3.700+ 5 Yıldızlı İncelemeye Sahip


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Görünüşe göre bale daireleri ebedidir. Tarzın geçmişte kaldığını düşünürken, zarif ve zarif görünüm, en gıpta ile bakılan bazı tasarımcı etiketleri sayesinde son aylarda kararlı bir geri dönüş yaptı.

Ancak gerçek şu ki, aslında olabilmek sevimli, rahat ve şık bale ayakkabılarını uygun fiyata bulun. Sadece kontrol et bu sivri burunlu daireler Amazon’dan şu anda 26 $ karşılığında satışta olan.

3.700’den fazla parlayan derecelendirme ile bütçe dostu ve şık daireler hayal kırıklığına uğratmaz. Görünüm, her biri bir sonraki kadar şık ve çok yönlü olan 31 farklı renk seçeneğiyle sunulur. Ofiste geçireceğiniz günler için pantolon ve blazer ceket ile, kızlarla sıcak havalarda brunch için ise bir sundress ve sevimli takılarla kombinleyebilirsiniz.

Bir eleştirmen, “Bu ayakkabılara bayılıyorum! Onları seyahat için aldım ve kesinlikle harika bir satın alma. Çok yumuşaklar, destekleyiciler ve esneyerek ayak parmaklarına tam oturuyorlar. Normal bir 8 numara giyiyorum ve beklendiği gibi oturuyorum. Şiddetle tavsiye ederim!”

Bir başkası, “Kesinlikle şimdiye kadar giydiğim en rahat bale tarzı ayakkabı. Çoğu ayağınızın üst kısmına sıkıca oturur ve yarayı ovuşturur; bu ikisini de yapmıyor. Gerçekten rahat bir ayakkabı ve tam olarak öyle İçin bakıyordum.”

denemek istiyorsanız bale daireler kendiniz için, indirimdeyken bir çift almak için aşağı kaydırın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375177/these-dollar26-amazon-flats-come-in-31-colors-and-have-3700+-five-star-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir