Bu 25 Fantastik Hediyeyle Büyücü Dünyasına Dönün


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Son Fantastik Canavarlar filminin çıkışından bu yana yaklaşık dört yıl geçti ve şimdi hayranlar Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları’nda hikayenin devamını izleyebilir. İster genişletilmiş dünyanın hayranı olun, ister bizim gibi ve Hogwarts mektubunuzun baykuş yoluyla gelmesini bekliyor olun, her cadı veya büyücünün seveceği tüm sihirli küçük güzellikler bizde var.

Yeni filmler her zaman yeni ürünler anlamına geldiğinden, Büyücü Dünyasının hayranı olmak için şu anda büyülü bir zaman. En son filmin vizyona girmesinin şerefine, Build-a-Bear yeni bir sevimli koleksiyon çıkardı Hayranların favorisi Niffler’ı içeriyor. Sıcak konu bağlı yepyeni bir koleksiyon da yayınladı. Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları, gibi parçalar içeren Newt Scamander Hırka ve vintage esintili Hogwarts arması tişört. 18 Nisan’da LeSportsac, kaçırmak istemeyeceğiniz şık çantalar ve aksesuarlar içeren çok havalı bir koleksiyon çıkaracak.

serbest bırakılmasını kutlamak için Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırlarıbiz seçtik en benzersiz ve düşünceli öğeler her biri için Büyücülük Dünyası hayranı. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1102597/holiday-gifts-for-the-harry-potter-fan?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın