Bu 22 Dolarlık İç Çamaşır Seti, Amazon’da 29.000’den Fazla Beş Yıldızlı İncelemeye Sahiptir


Gerçek Amazon müşterilerinin ne düşündüğünü bilmek ister misiniz? Aşağıdaki incelemelere göz atın.

“Dantel son derece yumuşak ve kalıbı hoş. Bu seriden şimdiden iki tane daha sipariş verdim ve gelmelerini dört gözle bekliyorum.”

“Küçük göğüsler mi? Sorun değil. Bunu çok seviyorum! Bunu benim sevdiğimden daha fazla sevemem. Çok iyi yapılmış. Süper yumuşak malzeme ve inanılmaz derecede gurur verici. Ben bir A kupasıyım ve genellikle iç çamaşırlarıyla zor anlar yaşarım, ama ben Medium aldım ve mükemmel şekilde oturuyor.Dantel süper yumuşak ve esnek, bu nedenle birçok göğüs ölçüsüne uymalıdır.Geldiği g-string şaşırtıcı derecede iyi uyuyor, ki bunu beklemiyordum.Genel olarak harika bir satın alma ve gönülden tavsiye ederim. “

“İnanılmaz bir satın alma! Buna bayıldım. Son derece seksi ve gurur verici. Yumuşak ve çok rahat. Onu Sevgililer Günü için aldım ve hayal kırıklığına uğramadığımı söylemeliyim!!! Kesinlikle tekrar belki her renginden alırdım.”

“Beğendim. Tam umduğum gibi oldu. Kumaş harika hissettiriyor ve buradaki diğer birçok benzer ürün gibi ucuz değil. Vücudumu tüm doğru yerlerde sarıyor ve pek doğru olmayan yerlerde gevşek. kesinlikle tavsiye ederim.”

“Bu küçük gecelik harika! Çok yumuşak, akıcı ve seksi. Normalde ÇOK çekingenim ama aman tanrım, bunu evin içinde VE yatak odasında giyebilir ve kendimi çok iyi hissedebilirim. Fazladan yastığımı gizliyor.” “karın tam olarak diğer bölgeleri yeterince gösterecek şekilde. Onu uyumlu bir dantel sabahlıkla eşleştirdim ve çok iyi hissettiriyor. Aynı “elbise” siyah, parlak kırmızı ve beyaz bende var. Hepsi süper muhteşem . Bence siyah en seksi, kırmızı en cilveli ve beyaz muhteşem, tatlı bir gelin görünümü. Hepsini kesinlikle seviyorum. Kendinize bir iyilik yapın ve AvidLove Dantel Kimono Sabahlık. Bu mükemmel bir kombinasyon!”

“Model gibi görünmüyorum ama bu çok gurur vericiydi – o kadar ki bu satın aldığım ikinci model.”

“Bu benim en sevdiğim iç çamaşırı parçalarından biri olmalı. Bunu giydiğimde kendimi çok güzel ve özgüvenli hissediyorum. Kalitesi harika. Boncuklanma veya iplik yok. Esneme kesinlikle var ve kumaş yumuşak. Bunu ekle hemen sepetinize!”

Hala Sevgililer Günü için bir kıyafete mi ihtiyacınız var? Randevu gecesinin olmazsa olmazlarında %83’e varan indirimden yararlanabileceğiniz Nordstrom Rack’in Sevgililer Günü indirimine göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1317708/this-dollar22-lingerie-set-has-over-29000-five-star-reviews-on-amazon?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir