Bu 20 Dolarlık Reşo Önleyici Şort Paketi 12.600 5 Yıldızlı Amazon İncelemesine Sahiptir


Gerçek Amazon müşterilerinin ne söylediğini merak etmek bu şortlar? Aşağıdaki incelemelere göz atın.

“Bunlar harika. Onları daha sıcak yerlerde, ne yazık ki zaman zaman en küçüğümüzde bile meydana gelen o korkunç uyluk terlemesini durdurmak veya bir kıyafeti iltifat etmek için eteklerin altında kullanıyorum.”

“Yaz aylarında amacınızın serin kalmak olduğu Phoenix’te yaşıyorum. Havanın akmasını sağlamak için çoğunlukla pamuklu etekler ve elbiseler giyiyorum, ama uyluk terlemesinden veya oturmaktan ve uyluklarınızın birbirine yapışmasından her zaman nefret ettim. Bu yüzden bunları denedim ve aman tanrım Tanrım – şimdiye kadarki EN İYİ şey! SÜPER yumuşak, SÜPER rahat ve sizi çok kuru ve serin tutuyorlar. Ayrıca yuvarlanmıyor veya yukarı çıkmıyorlar.”

“Bunları çok seviyorum! Yaz aylarında hem tatlım ovuşturmayı durdurmak için elbiselerin altına hem de bazen biraz şeffaf olan taytların altına giymek için kurtarıcılar. Daha fazla sipariş vereceğim (muhtemelen siyah), ama ten rengi olanlar yazlık elbiselerin altında harika ve siyahtan daha az belirgin. Sıcakta da çok serin ve rahat, bu yüzden fazla katmanlı hissetmiyorsunuz. Aşk, aşk, aşk!”

“Bunlar benim yaz aylarında eteklerin ve elbiselerin altına ve t-shirtlerle evin etrafında giymek için giydiklerim. Cilt sürtünmesinden kaynaklanan korkunç uyluk ‘tatlısı sürtünmesini’ önleme konusunda harika bir iş çıkarıyorlar.”

“Bunlar yazın elbise altına giydiğim en havalı ve rahat külotlar. Denediğim her şey beni terletti ama bunlar terletmiyor. Çok rahat ve nefes alabilirler. Sevin onları!”

“Etekler/elbiseler için çok uzun olacağından endişelendim (5’3’üm) ama çok uzun değiller. Mükemmel uyuyorlar, tüm doğru yerlere esniyorlar, köşebent onları çok rahat ediyor ve beni serin, kuru ve sürtünmesiz tutuyor. Annem 1960’larda buna benzer bir şey giymişti ve ben onlara gülmüştüm ama şimdi bunların oldukça züppe ve sıcak bir yaz günü için mükemmel iç çamaşırları olduğunu düşünüyorum.”

“Rahat, hafif, pamuklu bisiklet şortları. Bunları arıyordum ve satın aldığımdan çok memnunum. Bunları pijama olarak giyiyorum ve eteklerin altına katlıyorum. Çok sıcak olmadan daha fazla kapatıcılık sağlıyorlar ve korkunç uyluk sürtünmesini önlüyorlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335101/amazon-shoppers-swear-by-this-20-pack-of-boy-shorts-to-prevent-chafing-while-wearing-skirts-dresses?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel