Bu 20 Doların Altındaki Amazon Soğutma Havlusu Yaz Sıcağını Yenmenize Yardımcı Olacak


Bu makalede adı geçen marka, Amazon’un E anlamına gelen Creator Connections programının ortaklarıdır! bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, satın alma işleminizden daha fazla komisyon alabilir. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E tarafından değil!

Havaların ısınmaya başladığı bir sır değil. Benim gibiyseniz ve soğuğa dayanamıyorsanız, bu muhtemelen sizin için harika bir haber. Ancak, ister sıcak havalardan hoşlanmıyor olun, ister güneş ışınlarının cildinizde yarattığı hissi seviyor olun, özellikle seyahat ederken, kampa giderken veya egzersizlerinizi açık havada yaparken sıcak yaz mevsimine hazırlıklı olmanız önemlidir.

Aşırı ısınma veya güneş yanığı gibi şeylerden kaçınmak istiyorsanız, okumaya devam etmek isteyeceksiniz. Amazon, bu yaz sıcağı yenmek için ihtiyacınız olan 20 doların altındaki bir ürüne sahip.

Bununla Tanış Kahraman Soğutma Havluları! Bu ultra yumuşak mikrofiber havlular UPF koruması ile yapılmıştır, bu nedenle sizi suya batırdıktan sonra serin tutmakla kalmaz, aynı zamanda güneşten de korurlar. İki havlu seti 60 dakikaya kadar soğutma sağlar. Set, kompakt ve hafif tasarımı sayesinde özellikle seyahat etmek, yürüyüş yapmak veya kamp yapmak için idealdir. Ve havlularınızda herhangi bir terslik olması durumunda, marka ücretsiz ömür boyu garantili değiştirme hizmeti sunduklarını iddia ediyor.

Gözden geçirenler de havlulara takıntılı. Havluları Disneyland gezilerinde, kampta, müzik festivallerinde ve çok daha fazlasında kullandılar.

Bir yorumcu şöyle yazıyor: “Bunlar, 90’ların nemli ve güneşli havasında çocuklarla günde 10 mil yürüyüş yapan Disney’e bir aile gezisi için cankurtarandı. Keşke daha fazlasını satın alsaydık! Gerçekten işe yarıyorlar! Şiddetle tavsiye ederim!”

Bir başka övgüde, “BU ÇOK HARİKA! Bir konserde kullanmak için aldım ve aklımı başımdan aldı! Test etmek için oda sıcaklığını kullandım ve DONDURUCU SOĞUK oldu ve tüm arkadaşlarımı etkiledi. Su soğutma havlusuna ihtiyacınız varsa – bu öyle mi!”

Başka bir yorumcu, “Bir festival için dağlara gitmeden önce bunlardan ikisini aldık ve aldığımıza çok sevindim. Havlular boyunlarımızın etrafında soğuk kaldı ve güneş şapkamın üzerine asmak ve korumak için mükemmel boyuttaydı. güneş batarken boynum/omuzlarım.”

alışveriş yapmak için ilerlemeye devam edin olmazsa olmaz soğutma havluları kendin için.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376280/this-affordable-amazon-cooling-towel-will-help-you-beat-the-summer-heat?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir