Bu 18 Dolarlık Erkek Eşofman Altı 29.000’den Fazla 5 Yıldızlı Amazon İncelemesine Sahip


Yorumcular ne diyor? Buna bir bak:

“Forma ağırlıklı kumaş tam yerinde ve ağır sweatler gibi çok sıcak değil. Birden fazla renkte var. Elastik manşetler etek boyu hakkında endişelenme ihtiyacını ortadan kaldırır. Yan cepler bir cüzdan, anahtarlar ve telefon ve stil için yeterince cömerttir. bir serseri gibi görünmeden markete gitmek için yeterince prezentabl. Kalıbı bol ve rahat. Çok sayıda yıkamadan sonra dayanıklılık veya dikişlerin gevşemesi ile ilgili herhangi bir sorun görmedim.”

“Uyumu ve kaliteyi tüm renklerde tutarlı buldum, bu yüzden seti tamamlamak için bordo rengini sipariş edeceğim.”

“Hafif kumaş, sıcak havalar için harika.”

“Yorum yazmakta çok tembel olduğumu göz önünde bulundurursak, çok memnun bir müşteri olduğumu söylemeliyim. Fiyat noktasında, onları düzgün bir eşofman arayan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.”

“Bunları bir kalp atışında tekrar satın alırdım.”

“Hiçbir şey çok sıkı değil: bel bandı veya ayak bileği bantları değil. Ayrıca malzemenin ağırlığını da seviyorum. Ne çok ağır ne çok hafif. Kumaş ne çok sert ne de çok çürük. Daha fazla aldım ve daha fazlasını alacağım. Şiddetle tavsiye edilir.”

“Bunlar benim en sevdiğim pantolonum! İki çift pantolonum var! Bir gün erkek kardeşiminkini çaldıktan sonra aldım ve harikalar! Kızlar, mükemmel bir eşofman istiyorsanız, bunları alın! Ve beyler, eğer kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınızsa , hediye olarak eşofman istiyor, bunlar mükemmel! Ayak bileklerinde toplanıyorlar, büyük cepleri var ve beli ‘ince kalın’ görünüm için mükemmel!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1146857/these-15-men-s-lightweight-sweatpants-have-2-200-5-star-amazon-reviews?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel