Bu 18 Dolarlık Düğme Tankında 14.600’den Fazla 5 Yıldızlı Amazon İncelemesi Var ve Bu Bir Özet


“Sepete ekle”yi tıklamadan önce biraz daha ikna edici olmanız gerekiyorsa, Amazon’dan alışveriş yapan diğer arkadaşlarınızın ne hakkında çıldırdığını görün:

Bir müşteri, “Bu bluzu kesinlikle seviyorum! Bir sürü iltifat aldım ve mükemmel bir şekilde uyuyor ve kalite beklediğimden daha iyiydi,” dedi.

Başka bir yorumcu, “Etkilendim! Bu üst çok iyi yapılmış, kumaş güzel ve akıcı ama içi görünmüyor. Askılar ayarlanabilir, bu harika çünkü onları biraz sıkıştırmam gerekiyor.”

“Bu gömleklere takıntılıyım. Şu ana kadar turuncu ve siyah renkleri var ve daha fazla renk sipariş edeceğim. Çok güzeller ve kaliteleri harika. Saten bir malzeme ve şık veya günlük olarak giyilebilir. Bir Amazon müşterisi, “Düğmelere aşığım, tüm gömleği yapıyor” diye yazdı.

Bir başkası, “Kumaş rahat ve harika bir dökümü var, çok hafif veya çok ağır değil ve nefes alabilir. Kesimi seviyorum. Uzun bir gövdem var ve kalça eklemimin hemen altına çok güzel asılıyor. Görünüyor. sevimli ya sıkışmış ya da gevşek. Yaka çok düşük değil, ilginç olacak kadar düşük (ve spagetti kayışları ayarlanabilir, bu nedenle yaka kimse için sorun olmamalı).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1174903/this-18-button-tank-has-1-000-5-star-amazon-reviews-and-is-a-summer-must-have?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir