Bu 17 Tatilin Olması Gereken Şeylerin Hepsi 50 Doların Altında


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Yaz tatili, festival sezonu, önemli mezuniyet sonrası planları… Boş zamanınızda planladığınız konaklamalar veya kaçamaklar ne olursa olsun, onlar için alışveriş yapmak için asla çok erken (veya çok geç!) değildir. Ve bu yıl bir uçak bileti, otel odası veya lüks yurt için savurganlık yapmaya karar verdiyseniz, sıkışmış hissetme ihtimaliniz var.

Asla korkma: Ben buradayım ve bankayı patlatmayacak 17 tatil olmazsa olmazım var. Bütçenizin bir ay öncesine göre daha düşük olması, tatilinizi gerçek kılmak için bir su altı kameranız, portatif bir badminton setiniz ve ihtiyacınız olan başka herhangi bir şeye sahip olamayacağınız anlamına gelmez. kırmak.

Ne de olsa, “yaz tatili” farklı insanlar için farklı şeyler ifade ediyor. Bazıları için, bir hafta boyunca parti yapmak için ülke çapında seyahat etmeyi temsil edebilir. Diğerleri için bu, çocukları meşgul etmek için arka bahçelerini dönüştürmenin yollarını aramak anlamına gelebilir. Nasıl kutlamayı seçerseniz seçin (ya da sadece aşmaya çalışın), temel unsurlar ve bir bütçe ile tamamen yapılabilir.

50 doların altındaki 17 tatil olmazsa olmazı için ilerleyin ve unutmayın: Yüzdükten sonra güneş kremini tekrar uygulayın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367505/17-vacation-must-haves-under-dollar50-from-unsun-cosmetics-sunnylife-viski-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir