Bu 17 Mutfak Gereçlerini Satın Alın ve Paket Yemek İsteğinizi Azaltın


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Bu yıl mutfağa daha fazla dahil olmaya karar verdiniz mi? yalnız değilsin Sonuçta oldukça yaygın bir hedef; bunu yaparken “tasarruf et” ve “daha iyi ye” ifadelerinin üstünü çizersiniz ve böyle bir verimliliği alt etmek zordur. Bununla birlikte, nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, biraz göz korkutucu olabilir.

Doğru tencere var mı? Tavalar mı? Teçhizat? Kaplardan yemek yemeye o kadar alıştınız ki yemek tabaklarınızın nerede olduğunu bile unuttunuz? İlk söyleyen ben olayım almak BT. Yakın zamanda taşındım ve paket servis ve paket servis ürünleri, tüm eşyalarımı nereye koyduğumu bulmaktan ve yeni bir alanda yolumu bulmaktan çok daha kolay.

Bu yüzden, sizin ve benim için, gerçekten oraya girip bir şeyler ateşlememizi sağlayacak çok yönlü mutfak temellerinin bu listesini bir araya getirdim. Zarif yer ayarlarından Instagram dostu pişirme gereçlerine kadar, ev yemeklerini turta kadar kolay hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz (bizim) her şey burada.

Bu arada, paylaşacağım süper kolay bir turta kabuğu tarifim var ama onu başka bir makaleye saklayacağım.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361077/17-kitchen-versatile-essentials-that-will-make-home-cooking-easy-as-pie?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir