Bu 16 Dolarlık Çok Amaçlı Makyaj Paleti Olmadan Asla Hiçbir Yere Gitmem


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Size sahip olduğum en uygun makyaj ürününü tanıtmama izin verin: The Morphe 2 Dörtlü Gol Çoklu Palet.

Çok amaçlı makyaj ürünlerini seviyorsanız – ve dürüst olalım, kim sevmez ki – bu Morphe gözler, dudaklar ve göz kapağı paletine ihtiyacınız var. Bu kullanımı kolay toz ve krem ​​formül yığını, cilde fırça veya parmak uçlarınızla uygulanabilir. Renkli dudak balsamı pürüzsüz bir şekilde kayar ve çok parlak görünürken, gözler ve yanaklar pudraları hafif ve ışıltılıdır. Yığını tamamlamak için, disko topu benzeri bir parlaklık için yüzünüzün her yerine sürebileceğiniz nemli bir balsamınız var. Omuz çantanıza, tote çantanıza ya da seyahat halindeyken makyaj çantanıza kolayca atabileceğiniz, gece ve gündüz makyajınızı rötuşlamak için kullanabileceğiniz kompakt bir makyaj paletidir.

Bir Ulta yorumcusu, “Bu bento tarzı makyaj ürünlerini daha önce hiç kullanmadım veya satın almadım ama şeftali rengi o kadar güzel görünüyordu ki onu almaya karar verdim. Etkilendim. Bu sağlam, seyahat dostu, doğal- çantanıza çok yakışacak bir ürün.”

Başka bir yorumcu, “Hareket halindeyken bu yığının rahatlığını ve fiyat noktasını seviyorum! Ah-so-nude gölgesini satın aldım ve şahsen renkler beni hoş bir şekilde şaşırttı. Açık tenliyim, nötr alt tonlarım, kahverengi gözlü ve koyu saç Tek başına göz farı tek başına benim için biraz fazla ışıltılı geldi ama o moda “parlak” göz görünümünü veriyor. Yanak rengi biraz pudra ama renk güzel ve zarif. Balsamı sadece eklemek için SEVİYORUM Dudaklara bir şey. Vurgu da çok ince ve cilde doğal bir ışıltı veriyor. Kesinlikle diğer tonları satın alacağım!”

Aşağıdaki çoklu paleti satın alın ve makyaj rutininizi zorlaştırmak yerine daha akıllı hale getirmeye hazır olun.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363640/i-never-go-anywhere-without-this-under-dollar20-travel-friendly-and-multi-purpose-makeup-palette?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir