Bu 16 Bekar Ülke Çifti Gösteriden Bir Araya Geldi


Ne geri dönüş.

İlk olarak 2021 sezonunun ilk gecesi John’u eve gönderen Katie, nişanlarının sona erdiğini açıkladıktan sadece bir ay sonra çıktıklarını açıkladığında hayranlarını şaşırttı. Blake Moynes.

Bir kaynak E’ye “Katie ve John aylardır karşılıklı olarak arkadaşlık bölgesindeydiler” dedi! O zamanki haberler. “Onlara en yakın olanların tanık olması için vahşi ama heyecan vericiydi.”

Çift, Haziran 2022’de John’un Instagram Hikayesinde “Karar hafife alınmadı ve açıkça verilmesi kolay bir karar değildi” demesiyle ayrıldı. Katie daha sonra John’un onu “terk ettiğini” ve sonsuza dek ayrılmadan önce birkaç kez ayrıldıklarını açıkladı.

“Teknik olarak aslında iki kez ayrıldık” diye paylaştı. Asma Kapalı dijital ses dosyası. “İlk kez kimse bilmiyordu. Yani, tabii ki, çok yakın arkadaşlarımız biliyordu. Ve belki bir veya iki hafta gibi, bunun üzerinde çalıştık ve tekrar bir araya gelmeye karar verdik, bu yüzden altın olduğumuzu düşündüm.”

Devam etti, “Bence bu kaçınılmazdı. Az önce bir sohbete başladık ve bir noktada ona, ‘Beni neden sevdiğinden daha çok neden beni sevmediğini biliyorum’ dedim. Ve bu gerçekten çok kötü bir duygu, biliyor musun?


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1353937/all-of-these-bachelor-nation-relationships-happened-off-the-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir