Bu 15 Ucuz Güzellik Ürününün 10.000’den Fazla Beş Yıldızlı Amazon İncelemesi Var


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Eczane güzellik ürünleri için alışveriş yapmayı seviyoruz çünkü çok erişilebilir ve uygun fiyatlı. Çoğu zaman yepyeni bir ruj, rimel, eyeliner, kapatıcı ve hatta fondöten almak için 15 dolardan fazla ödemeniz gerekmeyecek. Bazılarının inanma eğiliminde olmasına rağmen, “pahalı” veya “üst düzey”, özellikle makyaj söz konusu olduğunda, mutlaka daha iyi anlamına gelmez. Aslında, aynı derecede işe yarayan bazı ucuz güzellik ürünlerini ve hatta bazı durumlarda en az 20$ daha pahalı olan ürünlerden daha iyi puanlar alabilirsiniz. En iyi yanı, hepsini Amazon’da bulabilirsiniz.

Amazon incelemeleri sayesinde, hangi ürünlerin gerçekten denemeye değer olduğuna daha iyi karar verebilirsiniz. Bir ruja 35 dolar harcamasanız bile, paranızı gerçekten işe yarayacak bir şeye yatırmak istersiniz. her yeri aradık Amazon’un güzellik bölümü 15$ veya daha az değeri olan ürünleri bulmak için. Şaşırtıcı bir şekilde, alışveriş yapanlar tarafından çok sevilen, 10.000’den fazla beş yıldızlı incelemeye sahip bazı mücevherler bulduk.

Maskaradan eyeliner’a, dudak parlatıcısından kapatıcıya ve aradaki her şeye, Amazon’dan hem ucuz hem de yorumcular tarafından şiddetle tavsiye edilen mutlaka denenmesi gereken güzellik ürünleri bulduk. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329437/these-15-cheap-beauty-products-have-over-10-000-five-star-reviews-on-amazon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın